PRACA - MECHANIK-ELEKTRYK

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2018-06-13 14:11:05
Ostatnia aktualizacja dnia: 2018-06-13 14:15:11
 PIEKARNIA KAJZERKA Sp. z.o. Żelazno 44a

Poszukuje pracownika na stanowisko:

MECHANIK-ELEKTRYK:

Zakres obowiązków:

• Utrzymanie ciągłości produkcji,

• Skuteczne usuwanie awarii,

• Obsługa techniczna urządzeń elektroenergetycznych,

• Dbanie o stan techniczny maszyn oraz urządzeń elektroenergetycznych,

• Sporządzanie raportów i dokumentacji technicznej, praca na systemie komputerowym,

• Wykonywanie prac budowlanych w zakresie hydrauliki, kanalizacji, odwodnień, pokryć dachu,

• Wykonywanie przeglądów technicznych, bieżącej konserwacji i napraw maszyn oraz urządzeń elektroenergetycznych,

Wymagania:

• Wykształcenie techniczne, specjalność: Automatyk, Mechanik, Elektryk, Mechatronik,

• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany).

• Odpowiedzialność

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Opiekę przełożonego oraz aktywne planowanie kolejnych etapów rozwoju zawodowego,

• Szereg szkoleń wewnętrznych (m.in. z pneumatyki i elektryki),

• Stabilne warunki zatrudnienia,

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania aplikacji drogą mailową: kadry@kajzerka.pl oraz do kontaktu telefonicznego 74 866 70 33.

Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • Studio27
  • Hover-dkl
  • Kotlina-dkl
  • 18741178_1693390047637392_1853228814_n
  • DKL_Luk

najnowsze artykuły

Mini_pt-inka1
Wtorek, 2018-06-19
List_mini_pt-dania0
List_mini_pt-kosciol0
List_mini_pt-powodz1
List_mini_pt-zeganski0
List_mini_pt-splyw1
Poniedziałek, 2018-06-18
List_mini_pt-przelom0
List_mini_pt-zderzzenie
List_mini_pt-enduro0
List_mini_pt-dron
polecamy

ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz