Muzyczne "Święto Miasta"

BYSTRZYCA KŁODZKA. Wyjątkowo muzycznie zapowiada się tegoroczne Święto Miasta – 26-27 maja. W pierwszy dzień zagrają m.in. Varius Manx&Kasia Stankiewicz, a w drugi – zespół „Mafia”.

Czy każdy znajdzie coś dla siebie – na pewno tak. Pierwszy dzień to „Rockowa Sobota”, która jednak zacznie się na sportowo – od uroczystej dekoracji uczestników Biegu Bystrzyckiego. Potem placem rekreacyjnym przy ul. Strażackiej zawładnie muzyka; wystąpią zespoły: Horyzont, Centrala 57, Jary Oddział Zamknięty i Varius Manx&Kasia Stankiewicz. A na zakończenie odbędzie się Fire Show w wykonaniu Teatru Tub.

Z kolei „Przebojowa Niedziela” rozpocznie się eucharystią w kościele parafialnym. Po niej korowód uczestników przejdzie na pl. rekreacyjny przy ul. Strażackiej, gdzie odbędzie się rekreacyjna część imprezy. Wystąpią Jose Torres&Havana Dreams, Youpiter i Mafia. Dzień, jak poprzednio, zakończy Teatr Tub i jego Fire Show.


VK

 

Nie zabraknie też w wielu innych atrakcji, m.in. akcentu czeskiego postaci występu Orkiestry Dętej z Usti n. Orlicą, pokazów tanecznych. Całej imprezie towarzyszyć będzie Jarmark Floriański, liczne atrakcje dla dzieci i wiele innych atrakcji.