PRACA - Pracownik działu obsługi klienta

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2018-02-18 16:29:18
 Firma SELECT COMFORT istnieje od 2001 r. na rynku polskim i europejskim.
Jesteśmy producentem wygodnych, funkcjonalnych oraz wysokiej jakości mebli tapicerowanych.
Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

MIEJSCE PRACY: KŁODZKO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• obsługa klientów rynku niemieckojęzycznego
• rejestracja zamówień w systemie
• obsługa korespondencyjna klientów

WYMAGANIA:
• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

OFERUJEMY:
• prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie 3500 zł brutto + premia uznaniowa

Osoby zainteresowane prosimy przesłanie aplikacji na adres:

Select Comfort Sp z o.o
ul. Objazdowa 12
57-300 Kłodzko
tel.: 748653165

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
  • Studio27
  • Kotlina-dkl
  • 43622177_1952010061557016_8401772792021778432_n
  • Lukasz-dkl24
  • Ziemia-jaszkowa

najnowsze artykuły

Mini_1713545069724
Piątek, 2024-04-19
List_mini_bystrzyca-herb
List_mini_6f166ac9-7248-45ab-ac7a-54b752b76b14
List_mini_grafika-01-przemoc-psychiczna-poziom
List_mini_pt-amelka2
List_mini_mini-kudowa

List_mini_klodzko
List_mini_polanica
List_mini_2u2a4580
Czwartek, 2024-04-18

polecamy