XXIII Turniej o Puchar Prezesa BSTS

BYSTRZYCA KŁODZKA. W niedzielę, 3 bm., został rozegrany XXIII turniej o Puchar Prezesa Bystrzyckiego Stowarzyszenia Tenisa Stołowego. W tych zawodach wzięło udział 22 zawodników reprezentujących okoliczne kluby sportowe. Zwycięzcą został zawodnik BSTS Bystrzyca Kłodzka Grzegorz Wojtaszek; w finale za przeciwnika miał Radosława Wiśniewskiego - KS Piast Nowa Ruda, a o zwycięstwie zadecydował dopiero 7 set wygrany przez Grzegorza 11-9! Na najniższym stopniu podium stanął Arkadiusz Chszczanowicz - BSTS Bystrzyca Kłodzka. Czwarte miejsce zajęła Aleksandra Satława, a piąte - Bartosz Jurkiewicz - oboje Orlęta Krosnowice.

W pierwszej dziesiątce znaleźli się także - 6. Albert Krupa - BSTS, 7. Jerzy Motyka - Lechia Ołdrzychowice, 8. Kacper Kaszuba - Nysa Kłodzko, 9. Mariusz Pusz - BSTS, 10. Adrianna Satława - Orlęta Krosnowice.

Organizatorami turnieju byli: Bystrzyckie Stowarzyszenie Tenisa Stołowego oraz Gmina Bystrzyca Kłodzka. Więcej informacji o turnieju na naszej stronie klubowej www.bsts.cba.pl