Charytatywnie dla Sabiny i Pawła

KŁODZKO. Sporo osób dziś wzięło udział w imprezie charytatywnej ukierunkowanej na wsparcie dwójki funkcjonariuszy policji. Turniej halowej piłki nożnej z udziałem dziesięciu zespołów, reprezentujących służby mundurowe i instytucje samorządowe oraz gospodarcze, adresowano do ciężko chorych Sabiny i Pawła. Na ich rzecz zebrano 21 560 zł!
W rozgrywkach piłki halowej uczestniczyło dziesięć drużyn"Górnianki" z Jaszkowej Górnej przygotowały pyszne pierogi

Miło było popatrzeć, ilu ludzi dobrego serca przyszło do hali sportowej w Kłodzku, by udziałem nie tylko w tematycznych rozgrywkach wesprzeć osoby sobie znane i nieznane. Znalazły się one w trudnej sytuacji losowej - przyjaciele postanowili im pomóc.
A to pomyslodawcy tego sportowo-rekreacyjnego przedsięwzięcia
 
- W trakcie kilka godzin trwającego przedsięwzięcia sportowo-rekreacyjnego były prezentacje taneczne zumby i wokalne zespołu "Boys" z Podzamka, atrakcje dla dzieci. Kłodzki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych numer 1 umożliwił chętnym sprawdzenie się w strzelaniu z karabinka - mówi nadkom. Dorota Jaworska z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.
W hali oferowano coś na słodko; szybo się rozeszło

Cały czas oferowano grochówkę, pierogi przygotowane przez "Górnianki" z Jaszkowej Górnej, prowadzono licytację fantów przekazanych przez sponsorów oraz dwóch tortów upieczonych przez jedną z koleżanek obojga funkcjonariuszy.
Gdy dorośli grali w piłkę lub kibicowali, dzieci miały zajęcia plastyczne
 
- Chcę bardzo serdecznie podziękować za wyjście naprzeciw naszej inicjatywie wszystkim ludziom dobrego serca. Czynię to w imieniu Sabiny i Pawła oraz organizatorów - dodaje D. Jaworska.

(bwb)