Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-10-28 20:01:32
Ostatnia aktualizacja dnia: 2017-10-28 20:01:32
DOLNY ŚLĄSK. Fatalna kolejka spotkań dla drużyn z powiatów: kłodzkiego i ząbkowickiego. Unia Bardo, Nysa Kłodzko i Orzeł Ząbkowice Śląskie przegrały swoje mecze. Dwa ostatnie zespoły na swoich boiskach!

CZWARTA LIGA - GRUPA WSCHODNIA

Górnik Wałbrzych - Unia Bardo 2:1, Nysa Kłodzko - MKP Wołów 0:2, Orzeł Ząbkowice Śląskie - Śląsk II Wrocław 1:3, Foto-Higiena Gać - Pogoń Oleśnica 3:2, Polonia Trzebnica- Bielawianka Bielawa 0:2, Sokół Wielka Lipa - Wiwa Goszcz 2:2, Sokół Marcinkowice - Karolina Jaworzyna Śląska 3:1, Piast Żerniki - Polonia-Stal Świdnica 3:2.

1. Foto-Higiena Gać                       12        28:13        29
2. Śląsk II Wrocław                         12        28:8          25
3. Sokół Marcinkowice                   12        27:16        22
4. Bielawianka Bielawa                 12        14:12        22
5. Górnik Wałbrzych                        12        22:17        22
6. Orzeł Ząbkowice Śląskie          12        23:19        18
7. Sokół Wielka Lipca                    12        18:18        17
8. Nysa Kłodzko                              12        23:22        17
9. Piast Żerniki                                12        18:20        15
10. Unia Bardo                                12        22:26        15
11. Polonia-Stal Świdnica             12        17:14        15
12. Wiwa Goszcz                            12        17:26        15
13. MKP Wołów                               12        16:22        13
14. Polonia Trzebnica                    12        11:20        11
15. Karolina Jaworzyna Śląska    12        10:29          8
16. Pogoń Oleśnica                       12        12:24          5

KLASA OKRĘGOWA

Orzeł Lubawka - Piast Nowa Ruda 2:5, Iskra Jaszkowa Dolna - Zjednoczeni Żarów 1:4, Kryształ Stronie Śląskie - Zdrój Jedlina-Zdrój 3:1, Skałki Stolec - Victoria Tuszyn 3:3, Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Pogoń Duszniki-Zdrój 2:3, Granit Roztoka - Piławianka Piława Górna 2:1, Victoria Świebodzice - Grom Witków przełożony na inny termin.

1. Piast Nowa Ruda                              12        37:16        31
2. Zjednoczeni Żarów                            12        39:14        30
3. Grom Witków                                      11        23:15        23
4. Skałki Stolec                                       12        30:16        22
5. Kryształ Stronie Śląskie                    12        38:26        22
6. Granit Roztoka                                    12        23:14        21
7. Zdrój Jedlina-Zdrój                             12        25:23       18
8. LKS Bystrzyca Górna                         12        18:11        18
9. Zamek Kamieniec Ząbkowicki        12        24:28        18
10. Victoria Tuszyn                                 12        22:19        17
11. Piławianka Piława Górna               12        19:23        11
12. Iskra Jaszkowa Dolna                    12        23:2          11
13. Orzeł Lubawka                                 12        21:40        10
14. Pogoń Duszniki-Zdrój                     12        16:41          7
15. MKS Szczawno-Zdrój                      12        21:34          6
16. Victoria Świebodzice                       11          9:41          4

KLASA A - GRUPA III

Ślęża Ciepłowody - GLKS Kamiennik 9:1, Słowianin Wolibórz- Koliber Uciechów 8:1, Polonia Ząbkowice Śląskie - Henrykowianka Henryków 4:2, Inter Ożary - Znicz Lubnów 3:2, Klubokawiarnia Roztocznik - Wieża Rudnica oraz LKS Gilów - Sparta Ziębice: przełożone na inny termin. Pauzowała Unia Złoty Stok.

1. Inter Ożąry                                       11        51:17        24
2. Ślęża Ciepłowody                         10        52:20        23
3. LKS Gilów                                      10        36:21        20
4. Polonia Ząbkowice Śląskie        10        48:18        18
5. Sparta Ziębice                                 9        30:18        17
6. Unia Złoty Stok                              10        14:19        16
7. Klubokawiarnia Roztocznik           9        23:19        13
8. Wieża Rudnica                                9        33:38        12
9. Słowianin Wolibórz                      10        37:30        12
10. Znicz Lubnów                                9        22:41          7
11. Henrykowianka Henryków          9        21:29          7
12. Koliber Uciechów                       10        13:34          7
13. GLKS Kamiennik                        10          9:85          0

KLASA A - GRUPA IV

Hutnik Szczytna - Granica Tłumaczów 9:1, Orlęta Krosnowice - Śnieżnik Domaszków 2:5, Polonia Bystrzyca Kłodzka - ATS Wojbórz 3:0, KS Polanica-Zdrój - Sudety Międzylesie 2:2, LKS Bierkowice - Zamek Gorzanów 2:1, LKS Wambierzyce - Odrodzenie Szalejów Dolny 0:0, Łomniczaka Stara Łomnica - Włókniarz Kudowa-Zdrój: przełożony na inny termin.

1. Śnieżnik Domaszków                 11        40:16        27
2. Polonia Bystrzyca Kłodzka         11        61:10        27
3. Włókniarz Kudowa-Zdrój            10        37:8          25
4. ATS Wojbórz                                  11        32:22        19
5. Sudety Międzylesie                      11        18:25        18
6. LKS Bierkowice                            11        14:24        18
7. Orlęta Krosnowice                       11        21:23        13
8. Łomniczanka Stara Łomnica    10        20:23        12
9. Hutnik Szczytna                            11        28:34        12
10. Odrodzenie Szalejów Dolny    11        12:37        11
11. KS Polanica-Zdrój                     11        16:23        11
12. Zamek Gorzanów                      11        25:34          9
13. Granica Tłumaczów                  11        16:35          9
14. LKS Wambierzyce                     11        13:39          5

KLASA B - GRUPA I

Zamek II Gorzanów - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2:14, Igliczna Wilkanów - Trojan Lądek-Zdrój 0:13, Czermna Kudowa-Zdrój - Zamek Trzebieszowice 2:2, Zrzeszeni Niwa - Sparta Stary Waliszów 2:2.

1. Zjednoczeni Ścinawka Średnia        11        67:15        31
2. Trojan Lądek-Zdrój                             11        60:11        25
3. Czermna Kudowa-Zdrój                    11        26:21        20
4. Zamek Trzebieszowice                      11        27:25        17
5. Zamek II Gorzanów                             11        21:54        12
6. Sparta Stary Waliszów                        11        23:32          9
7. Zrzeszeni Niwa                                    10        17:40          7
8. Igliczna Wilkanów                                10          6:49          2

KLASA B  - GRUPA II

Zamek II Kamieniec Ząbkowicki - Perła Płonica 6:5, Victoria Dębowiec - Czarni Braszowice 0:6, Spartakus Byczeń - Cis Brzeźnica 2:5, Przedborowianka Przedborowa - Błękitni Niedźwiedź 1:3, Piasek Potworów - Harnaś Starczówek: przełożony mecz, pauzował Orzeł Mąkolno.

1. Czarni Braszowice                                8        38:12        21
2. Victoria Dębowiec                                 9        29:21        21
3. Zamek II Kamieniec Ząbkowicki        8        27:19        18
4. Błękitni Niedźwiedź                               9        35:24        15
5. Harnaś Starczówek                               7        15:11        13
6. Cis Brzeźnica                                         8        18:14        12
7. Przedborowianka Przedborowa         8        18:18        10
8. Perła Płonica                                          8        25:31          9
9. Orzeł Mąkolno                                        8        14:24          6
10. Spartakus Byczeń                               8        17:38          4
11. Piasek Potworów                                7        11:35          1


Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Hover-dkl
  • Kotlina-dkl
  • 18741178_1693390047637392_1853228814_n
  • Enerson

najnowsze artykuły

Mini_small-marcin-gadacz
Wtorek, 2017-12-12
List_mini_pt-ida1
Wtorek, 2017-12-12
List_mini_szk-logo
Wtorek, 2017-12-12
List_mini_ptreferendum10
Wtorek, 2017-12-12
List_mini_pt-energia8
Poniedziałek, 2017-12-11
List_mini_pt-zlobek2
Poniedziałek, 2017-12-11
List_mini_pt-silny
Niedziela, 2017-12-10
List_mini_pt-goworow3
Niedziela, 2017-12-10
List_mini_pt-slisko
Sobota, 2017-12-09
List_mini_pt-energia20
Sobota, 2017-12-09
polecamy
 

 








ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz