Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-09-30 19:49:23
Ostatnia aktualizacja dnia: 2017-10-10 09:54:25
SUBREGION. W ostatnim dniu września br. odbyła się niemal pełna kolejka spotkań w IV lidze - grupie wschodniej. Rozegrano też część meczów w Klasie okręgowej.

CZWARTA LIGA - GRUPA WSCHODNIA
Nysa Kłodzko - Karolina Jaworzyna Śląska 4:1, Unia Bardo - MKP Wołów 2:3, Orzeł Ząbkowice Śląskie - Piast Żerniki 3:1, Pogoń Oleśnica - Bielawianka Bielawa 1:2, Foto-Higiena Gać - Wiwa Goszcz 2:0, Polonia Trzebnica - Polonia-Stal Świdnica 0:3, Sokół Wielka Lipa - Sokół Marcinkowice 1:0, Górnik Wałbrzych - Śląsk II Wrocław 0:2.

1. Śląsk II Wrocław                             8        20:2          19
2. Foto-Higiena Gać                           8        18:9          19
3. Górnik Wałbrzych                            8        16:12       16
4. Bielawianka Bielawa                     8        11:8          16
5. Orzeł Ząbkowice Śląskie              8        20:11        15
6. Polonia-Stal Świdnica                   8        14:6          14
7. Unia Bardo                                      8        16:16        12
8. Nysa Kłodzko                                  8        19:17        11
9. Polonia Trzebnica                          8          9:12        10
10. Sokół Wielka Lipa                        8        10:14          9
11. Sokół Marcinkowice                     8        11:12          9
12. Piast Żerniki                                  8          9:12          8
13. MKP Wołów                                   8        11:15          8
14. Karolina Jaworzyna Śląska        8          8:21          7
15. Wiwa Goszcz                                 8          8:22          5
16. Pogoń Oleśnica                            8          4:15          1


KLASA OKRĘGOWA
Kryształ Stronie Śląskie - Piławianka Piława Górna 0:3, Grom Witków - Victoria Tuszyn 1:0, Victoria Świebodzice - Zdrój Jedlina-Zdrój 2:2, Zjednoczeni Żarów - MKS Szczawno-Zdrój 6:0, LKS Bystrzyca Górna - Pogoń Duszniki-Zdrój 7:1, Skałki Stolec - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:0, Orzeł Lubawka - Granit Roztoka 1:3, Iskra Jaszkowa Dolna - Piast Nowa Ruda - gospodarze nie podjęli gry.

1. Grom Witków                                    8        20:11        21
2. Zjednoczeni Żarów                          8        27:10        20
3. Piast Nowa Ruda                            7        19:13        16
4. Skałki Stolec                                     8        20:8          15
5. Zdrój Jedlina-Zdrój                          8        20:11        15
6. Kryształ Stronie Śląskie                  8        27:13       15
7. LKS Bystrzyca Górna                       8        16:9          14
8. Granit Roztoka                                  8        13:11        12
9. Victoria Tuszyn                                  8        13:14          9
10. Zamek Kamieniec Ząbkowicki    8        13:22          9
11. Piławianka Piława Górna             8        16:18          7
12. Orzeł Lubawka                               8        15:27          7
13. Iskra Jaszkowa Dolna                  7        15:16          5
14. MKS Szczawno-Zdrój                    8        16:21          5
15. Pogoń Duszniki-Zdrój                   8          9:29          4
16. Victoria Świebodzice                     8          6:32          4

KLASA A - GRUPA III
Polonia Ząbkowice Śląskie - GLKS Kamiennik 10:0, Unia Złoty Stok - Ślęża Ciepłowody 1:10, Klubokawiarnia Roztocznik - Znicz Lubnów 5:2, LKS Gilów - Inter Ożary 3:2, Henrykowianka Henryków - Koliber Uciechów 2:2, Słowianin Wolibórz - Sparta Ziębice 2:1.

1. Ślęża Ciepłowody                        6        35:11        16
2. LKS Gilów                                     7        19:15        14
3. Inter Ożary                                     7        24:13        14
4. Sparta Ziębice                              6        22:9          13
5. Klubokawiarnia Roztocznik       7        17:11         10
6. Unia Złoy Stok                              7          9:17           9
7. Polonia Ząbkowice Śląskie       7        25:15          9
8. Znicz Lubnów                               5        17:18           7
9. Słowianin Wolibórz                     7        24:25           6
10. Wieża Rudnica                          6        26:30           6
11. Koliber Uciechów                      6          9:16           4
12. Henrykowianka Henryków       5          8:16           4
13. GLKS Kamiennik                       6          8:47           0

KLASA A - GRUPA IV
Śnieżnik Domaszków - ATS Wojbórz 6:1, Orlęta Krosnowice - Granica Tłumaczów 2:3, KS Polanica-Zdrój - Zamek Gorzanów 3:1, Sudety Międzylesie - LKS Wambierzyce 2:0, Odrodzenie Szalejów Dolny - Hutnik Szczytna 2:1, Łomniczanka Stara Łomnica - LKS Bierkowice 1:1, Polonia Bystrzyca Kłodzka - Włókniarz Kudowa-Zdrój 0:1.

1. Polonia Bystrzyca Kłodzka            7        49:5          18
2. Śnieżnik Domaszków                    7        27:9          18
3. Włókniarz Kudowa-Zdrój               7        23:7          16
4. Sudety Międzylesie                         7        12:12        14
5. ATS Wojbórz                                     7        19:14        13
6. LKS Bierkowice                               7          8:15         11
7. Odrodzenie Szalejów Dolny          7        10:20           9
8. Łomniczanka Stara Łomnica        7        13:16           8
9. Hutnik Szczytna                                7        12:21           8
10. Granica Tłumaczów                     7        11:21            7
11. Orlęta Krosnowice                        7        11:12           7
12. KS Polanica-Zdrój                        7          6:17           4
13. LKS Wambierzyce                        7          9:28           4
14. Zamek Gorzanów                         7        16:29           3

KLASA B - GRUPA I
Zjednoczeni Ścinawka - Zamek Trzebieszowice 6:1, Zamek II Gorzanów - Zrzeszeni Niwa 0:5, Czermna Kudowa-Zdrój - Trojan Lądek-Zdrój 3:1, Igliczna Wilkanów - Sparta Stary Waliszów 2:2.

1. Zjednoczeni Ścinawka Średnia    7        35:8          19
2. Czermna Kudowa-Zdrój                 7        17:10        16
3. Zamek Trzebieszowice                  7        18:14         13
4. Trojan Lądek-Zdrój                         7        31:9           13
5. Zamek II Gorzanów                         7        12:31           6
6. Sparta Stary Waliszów                    5        16:21           5
7. Zrzeszeni Niwa                                 6        11:25           3
8. Igliczna Wilkanów                            6          4:26           2

KLASA B - GRUPA II
Czarni Braszowice - Perła Płonica 7:5, Orzeł Mąkolno - Cis Brzeźnica 3:4, Piasek Potworów - Przedborowianka Przedborowa 0:4, Zamek II Kamieniec Ząbkowicki - Spartakus Byczeń 4:1, Victoria Dębowiec - Błękitni Niedźwiedź 2:1, pauzował Harnaś Starczówek.

1. Victoria Dębowiec                             5        19:9          15
2. Czarni Braszowice                            5        25:11        12
3. Przedborowianka Przedborowa     5        11:7          10
4. Zamek II Kamieniec Ząbkowicki    4        13:4            9
5. Harnaś Starczówek                          4          8:5             7
6. Perła Płonica                                     4        12:14          6
7. Błękitni Niedźwiedź                          5        13:16          6
8. Cis Brzeźnica                                    4          5:9             3
9. Orzeł Mąkolno                                   5        10:18          3
10. Piasek Potworów                           4          9:18          1
11. Spartakus Byczeń                           5          8:22          1
 

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Hover-dkl
  • Kotlina-dkl
  • 18741178_1693390047637392_1853228814_n
  • Enerson

najnowsze artykuły

Mini_pt-seniorvita0
Poniedziałek, 2017-10-23
List_mini_pt-prochowice0
Poniedziałek, 2017-10-23
List_mini_pt-silownia0
Poniedziałek, 2017-10-23
List_mini_paryzanka-news
Poniedziałek, 2017-10-23
List_mini_pt-eselde0
Poniedziałek, 2017-10-23
List_mini_pt-medal0
Niedziela, 2017-10-22
List_mini_pt-tance0
Niedziela, 2017-10-22
List_mini_pt-szachowe0
Niedziela, 2017-10-22
List_mini_pt-nietypowe
Niedziela, 2017-10-22
List_mini_pt-dzik1
Sobota, 2017-10-21
polecamy
 
 









ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz