Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-09-24 19:42:45
Ostatnia aktualizacja dnia: 2017-10-10 09:54:25
REGION. W IV lidze Nysa Kłodzko dołuje, natomiast bardzka Unia zwyżkuje, podobnie jak ząbkowicki Orzeł. W niższych ligach też dochodzi do ciekawych rozstrzygnięć, np. imponujący stosunek bramek ma bystrzycka Polonia.

CZWARTA LIGA WSCHODNIA
Polonia-Stal Świdnica - Nysa Kłodzko 1:0, Sokół Wielka Lipa - Unia Bardo 0:4, Sokół Marcinkowice - Orzeł Ząbkowice 1:2, Piast Żerniki - Polonia Trzebnica 0:0, Karolina Jaworzyna Śląska - Foto-Higiena Gać 0:4, Wiwa Goszcz - Górnik Wałbrzych 1:2, Śląsk II Wrocław - Pogoń Oleśnica 2:0, Bielawianka Bielawa - MKP Wołow 2:0.

1. Śląsk II Wrocław                              7        18:2          16
2. Foto-Higiena Gać                            7        16:9          16
3. Górnik Wałbrzych                             7        16:10       16
4. Bielawianka Bielawa                      7          9:7          13
5. Orzeł Ząbkowice Śląskie               7        17:10        12
6. Unia Bardo                                       7        14:13        12
7. Polonia-Stal Świdnica                    7        11:6          11
8. Polonia Trzebnica                           7          9:9          10
9. Sokół Marcinkowice                        7        11:11          9
10. Piast Żerniki                                   7          8:9            8
11. Nysa Kłodzko                                 7        15:16          8
12. Karolina Jaworzyna Śląska        7          7:17          7
13. Sokół Wielka Lipa                        7          9:14          6
14. MKP Wołów                                   7          8:13          5
15. Wiwa Goszcz                                7          8:20           5
16. Pogoń Oleśnica                           7          3:13          1

KLASA OKRĘGOWA
Piast Nowa Ruda - Grom Witków 5:1, Granit Roztoka - Skałki Stolec 2:3, Zamek Kamieniec Ząbkowicki - LKS Bystrzyca Górna 1:1, Pogoń Duszniki-Zdrój - Kryształ Stronie Śląskie 2:4, Piławianka Piława Górna - Iskra Jaszkowa Dolna 3:0, Orzeł Lubawka - Victoria Świebodzice 3:1, Victoria Tuszyn - Zjednoczeni Żaró 3:5, MKS Szczawno-Zdrój - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:1.

1. Grom Witków                                     7        19:11        18
2. Zjednoczeni Żarów                           7        21:10        17
3. Piast Nowa Ruda                             7        19:13        16
4. Kryształ Stronie Śląskie                   7        27:10        15
5. Skałki Stolec                                      7        20:8          14
6. Zdrój Jedlina-Zdrój                           7        18:9          14
7. LKS Bystrzyca Górna                        7          9:8          11
8. Victoria Tuszyn                                  7        13:13          9
9. Grait Roztoka                                     7        10:10          9
10. Zamek Kamieniec Ząbkowicki    7        13:22          8
11. Orzeł Lubawka                                7        14:24          7
12. MKS Szczawno-Zdrój                     7        16:15          5
13. Iskra Jaszkowa Dolna                   7        15:16          5
14. Piławianka Piława Górna             7        13:18          4
15. Pogoń Duszniki-Zdrój                   7           8:22          4
16. Victoria Świebodzice                     7           4:30          3

KLASA A - GRUPA IV
Zamek Gorzanów - Polonia Bystrzyca Kłodzka 2:10, Włókniarz Kudowa-Zdrój - Sudety Międzylesie 5:0, ATS Wojbórz - Łomniczanka Stara Łomnica 5:2, Granica Tłumaczów - KS Polanica-Zdrój 4:0, Hutnik Szczytna - Orlęta Krosnowice 4:1, LKS Wambierzyce - Śnieżnik Domaszków 2:1, LKS Bierkowice - Odrodzenie Szalejów Dolny 1:0.

1. Polonia Bystrzyca Kłodzka             6        49:4         18
2. Śnieżnik Domaszków                     6        21:8         15
3. ATS Wojbórz                                     6        18:8         13
4. Włókniarz Kudowa-Zdrój               6        22:7         13
5. Sudety Międzylesie                         6        10:12       11
6. LKS Bierkowice                               6          7:14       10
7. Hutnik Szczytna                                6        11:19         8
8. Orlęta Krosnowice                          6          9:9            7
9. Łomniczanka Stara Łomnica        6        12:15         7
10. Odrodzenie Szalejów Dolny        6          8:19         6
11. LKS Wambierzyce                         6          9:26         4
12. Granica Tłumaczów                      6          8:19         4
13. Zamek Gorzanów                          6        15:26         3
14. KS Polanica-Zdrój                         6          3:16         1

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Hover-dkl
  • Kotlina-dkl
  • 18741178_1693390047637392_1853228814_n
  • Enerson

najnowsze artykuły

Mini_pt-seniorvita0
Poniedziałek, 2017-10-23
List_mini_pt-prochowice0
Poniedziałek, 2017-10-23
List_mini_pt-silownia0
Poniedziałek, 2017-10-23
List_mini_paryzanka-news
Poniedziałek, 2017-10-23
List_mini_pt-eselde0
Poniedziałek, 2017-10-23
List_mini_pt-medal0
Niedziela, 2017-10-22
List_mini_pt-tance0
Niedziela, 2017-10-22
List_mini_pt-szachowe0
Niedziela, 2017-10-22
List_mini_pt-nietypowe
Niedziela, 2017-10-22
List_mini_pt-dzik1
Sobota, 2017-10-21
polecamy
 
 









ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz