Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska
Napisano dnia: 2017-06-15 21:58:42
SUBREGION. Noworudzki Piast spadł do Ligi Okręgowej. Przegraną z Bielawianką tylko przypieczętował ten fakt. "Cud" na boiskach wydarzył się w Świebodzicach i Świdnicy. W Złotym Stoku Victoria Tuszyn, w Lidze Okręgowej, rozgromiła miejscową Unię aż 10:0!
CZWARTA LIGA WSCHODNIA
Bielawianka Bielawa - Piast Nowa Ruda 3:1, Pogoń Oleśnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:0, Unia Bardo - GKS Kobierzyce 2:1, Karolina Jaworzyna Śląska - Sokół Wielka Lipa 1:1, MKP Wołów - Sokół Marcinkowice 6:0, Orzeł Sadowice - Polonia-Stal Świdnica 4:3, Victoria Świebodzice - Foto-Higiena Gać 3:1, Wiwa Goszcz - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3:3.
CZWARTA LIGA WSCHODNIA
Bielawianka Bielawa - Piast Nowa Ruda 3:1, Pogoń Oleśnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:0, Unia Bardo - GKS Kobierzyce 2:1, Karolina Jaworzyna Śląska - Sokół Wielka Lipa 1:1, MKP Wołów - Sokół Marcinkowice 6:0, Orzeł Sadowice - Polonia-Stal Świdnica 4:3, Victoria Świebodzice - Foto-Higiena Gać 3:1, Wiwa Goszcz - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3:3.
1. Foto-Higiena Gać 30 78:30 72
2. Unia Bardo 30 66:42 58
3. MKP Wołów 30 68:43 58
4. Polonia-Stal Świdnica 30 55:32 58
5. Pogoń Oleśnica 30 55:43 49
6. Wiwa Goszcz 30 56:48 46
7. Bielawianka Bielawa 30 54:43 44
8. Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 45:42 43
9. Karolina Jaworzyna 30 52:58 43
10. Sokół Wielka Lipa 30 49:44 41
11. Sokół Marcinkowice 30 50:52 37
12. KS Bystrzyca Kąty Wr. 30 42:65 34
13. GKS Kobierzyce 30 51:50 33
14. Victoria Świebodzice 30 40:79 26
15. Piast Nowa Ruda 30 36:69 22
16. Orzeł Sadowice 30 32:89 14
LIGA OKRĘGOWA
Victoria Tuszyn - Unia Złoty Stok 10:0, Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Zjednoczeni Żarów 5:2, Zdrój Jedlina-Zdrój - Nysa Kłodzko 2:1, MKS Szczawno-Zdrój - Iskra Jaszkowa Dolna 1:3, Pogoń Duszniki-Zdrój - Niemczanka Niemcza 3:0 (w-r), LKS Bystrzyca Górna - Orlęta Krosnowice 3:0 (w-r), Górnik Boguszów-Gorce - Piławianka Piława Górna 3:1, Grom Witków - Zryw Gola Świdnicka 3:0 (w-r).
1. Nysa Kłodzko 30 98:36 68
2. Górnik Boguszów-Gorce 30 63:39 68
3. Zjednoczeni Żarów 30 76:34 67
4. Zdrój Jedlina-Zdrój 30 80:42 62
5. Victoria Tuszyn 30 75:34 61
6. LKS Bystrzyca Górna 30 61:41 50
7. Zamek Kamieniec Ząbk. 30 63:51 44
8. Iskra Jaszkowa Dolna 30 58:56 42
9. MKS Szczawno-Zdrój 30 56:54 41
10. Grom Witków 30 61:62 40
11. Pogoń Duszniki-Zdrój 30 46:59 32
12. Piławianka Piława Górna 30 36:63 31
13. Unia Złoty Stok 30 36:84 29
14. Orlęta Krosnowice 30 31:79 23
15. Zryw Gola Świdnicka 30 31:83 12
Niemczanka Niemcza 30 23:80 12
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz