Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-06-04 21:54:44
Ostatnia aktualizacja dnia: 2017-06-04 21:54:44
REGION. Sezon piłkarski powoli dobiega końca. Klaruje się sytuacja zespołów awansujących oraz zespołów degradowanych. A tak w ogóle to warto byłoby się zastanowić nad rezygnacją z okręgów piłkarskich na rzecz jednego Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej i zreformowania struktury rozgrywek. Drużyn jest coraz mniej, więc nie ma potrzeby utrzymywania szczebla pośredniego.

CZWARTA LIGA WSCHODNIA

Karolina Jaworzyna Śląska - Piast Nowa Ruda 4:2, MKP Wołów - Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:0, Unia Bardo - Sokół Marcinkowice 1:4, Bielawianka Bielawa - Pogoń Oleśnica 2:1, Orzeł Sadowice - Sokół Wielka Lipa 0:2, Victoria Świebodzice - Polonia-Stal Świdnica 1:6, Wiwa Goszcz - GKS Kobierzyce 1:0, KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Foto-Higiena Gać 1:3.

1. Foto-Higiena Gać                          28        77:26        72
2. Polonia-Stal Świdnica                  28        52:26        58
3. MKP Wołów                                    28        61:41        55
4. Unia Bardo                                     28        62:41        52
5. Pogoń Oleśnica                            28        53:43        43
6. Karolina Jaworzyna Śląska        28        50:55        42
7. Wiwa Goszcz                                 28        52:45        42
8. Bielawianka Bielawa                   28        50:38        41
9. Orzeł Ząbkowice Śląskie            28        43:40        40
10. Sokół Wielka Lipa                      28        46:42        37
11. Sokół Marcinkowice                   28        46:44        34
12. GKS Kobierzyce                          28        43:48        30
13. KS Bystrzyca Kąty Wroc.            28        35:61        30
14. Victoria Świebodzice                  28        37:71        23
15. Piast Nowa Ruda                       28        35:65        22
16. Orzeł Sadowice                           28        26:82        11

KLASA OKRĘGOWA

Victoria Tuszyn - Nysa Kłodzko 4:2, Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Zryw Gola Świdnicka 3:0 (w-r), Pogoń Duszniki-Zdrój - Unia Złoty Stok 1:3, Orlęta Krosnowice - Piławianka Piława Górna 1:4, Grom Witków - Zdrój Jedlina-Zdrój 3:0, MKS Szczawno-Zdrój - Zjednoczeni Żarów 2:5, LKS Bystrzyca Górna - Niemczanka Niemcza 3:0 (w-r), Górnik Boguszów-Gorce - Iskra Jaszkowa Dolna 2:1.

1. Nysa Kłodzko                                   28        92:34        65
2. Zjednoczeni Żarów                         28        71:27        64
3. Górnik Boguszów-Gorce               28        57:38        62
4. Victoria Tuszyn                                28        63:31        58
5. Zdrój Jedlina-Zdrój                         28        75:41        56
6. LKS Bystrzyca Górna                     28        57:39        47
7. Zamek Kamieniec Ząbkowicki    28        58:44        41
8. MKS Szczawno-Zdrój                     28        53:51        38
9. Iskra Jaszkowa Dolna                   27        47:52        36
10. Grom Witków                                28        50:60        34
11. Pogoń Duszniki-Zdrój                 28        40:51        29
12. Unia Złoty Stok                             28        36:72        29
13. Piławianka Piława Górna          28        33:59        28
14. Orlęta Krosnowice                      28        29:71        23
15. Zryw Gola Świednicka                28        31:77        12
      Niemczanka Niemcza                 28        23:74        12


KLASA A - GRUPA III

Henrykowianka Henryków - Tarnovia Tarnów 2:0, Koliber Uciechów - LKS Dobrocin 2:1, Orzeł Piława Dolna - Zieloni Łagiewniki 2:7, Polonia Ząbkowice Śląskie - Sparta Ziębice 6:0, Klubokawiarnia Roztocznik - Skałki Stolec 1:5, Inter Ożary - Ślęża Ciepłowody - przełożony na 7 bm.

1. Skałki Stolec                                   23        84:16        57
2. Sparta Ziębice                                23        66:36        49
3. Zieloni Łagiewniki                         23        67:39        46
4. Polonia Ząbkowice Śląskie         23        64:30        46
5. Henrykowianka Henryków           23        50:47        41
6. Ślęża Ciepłowody                          22        49:30        33
7. LKS Dobrocin                                 23        48:57        33
8. Klubokawiarnia Roztocznik          23        32:54        28
9. Harnaś Starczówek                       22        36:44        27
10. Cis Brzeźnica                                22        27:37        26
11. Orzeł Piława Dolna                      23        37:61        19
12. Inter Ożary                                     22        39:67        19
13. Koliber Uciechów                        23        28:55        16
14. Tarnovia Tarnów                          23        36:90        11

KLASA A - GRUPA IV

Włókniarz Kudowa-Zdrój - Śnieżnik Domaszków 3:1, LKS Bierkowice - Tęcza Ścinawka 7:3, Polonia Bystrzyca Kłodzka - Zamek Gorzanów 7:2, KS Polanica-Zdrój - Sudety Międzylesie 4:0, Odrodzenie Szalejów Dolny - LKS Wambierzyce 6:1, Łomniczanka Stara Łomnica - Hutnik Szczytna 8:4, Kryształ Stronie Śląskie - Słowianin Wolibórz 6:0.

1. Kryształ Stronie Śląskie                     23        105:20          64
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój                   23          93:22          60
3. Polonia Bystrzyca Kłodzka                23          83:42          43
4. Śnieżnik Domaszków                        23          64:48          41
5. Hutnik Szczytna                                   23          64:62          35
6. KS Polanica-Zdrój                              23          58:50          34
7. Słowianin Wolibórz                            23          61:70          33
8. Zamek Gorzanów                               23          64:70          30
9. Sudety Międzylesie                             23          42:62          27
10. LKS Bierkowice                                23          48:68          24
11. Łomniczanka Stara Łomnica         23          59:67          24
12. Odrodzenie Szalejów Dolny           23          30:77          22
13. LKS Wambierzyce                            23          35:64          20
14. Tęcza Ścinawka Dolna                   23          26:110        10
       
KLASA B - GRUPA I

Piasek Potworów - Znicz Lubnów 2:7, Wieża Rudnica - Błękitni Niedźwiedź 5:2, Zamek II Kamieniec Ząbkowicki - Czarni Braszowice 0:3, Victoria Dębowiec - Przedborowianka Przedborowa 3:6, Spartakus Byczeń - Perła Płonica 3:3.

1. Wieża Rudncia                                    18        92:30        43
2. Zamek II Kamieniec Ząbkowicki      18        58:31        35
3. Znicz Lubnów                                      18        66:49        32
4. Błękitni Niedźwiedź                            18        67:35        32
5. Czarni Braszowice                              18        51:46        28
6. Spartakus Byczeń                               18        55:69        28
7. Perła Płonica                                       17        55:62        22
8. Victoria Dębowiec                               18        50:57        20
9. Piasek Potworów                                18        25:85          9
10. Przedborowianka Przedborowa     17        26:81          7

KLASAB - GRUPA II

Granica Tłumaczów - ATS Wojbórz 3:5, Orzeł Mąkolno - Sparta Stary Waliszów 7:5, Huragan Bożków - Czermna Kudowa-Zdrój 2:1, Zamek Trzebieszowice - Zrzeszeni Niwa 2:5, pauzowała Lechia Ołdrzychowice.

1. ATS Wojbórz                          16        70:13        48
2. Granica Tłumaczów             16        52:28        37
3. Huragan Bożków                  16        36:32        30
4. Zrzeszeni Niwa                     16        40:34        26
5. Sparta Stary Waliszów        16        34:42        22
6. Czermna Kudowa-Zdrój      16        33:42        18
7. Orzeł Mąkolno                        16        39:54        15
8. Zamek Trzebieszowice        16        20:50          6
9. Lechia Ołdrzychowice          16        26:55          7   

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Hover-dkl
  • Kotlina-dkl
  • 18741178_1693390047637392_1853228814_n

najnowsze artykuły

Mini_pt-siec
Środa, 2017-06-28
List_mini_pt-lapowki
Środa, 2017-06-28
List_mini_pt-absolutorium1
Wtorek, 2017-06-27
List_mini_pilka
Wtorek, 2017-06-27
List_mini_pt-drifting0
Wtorek, 2017-06-27
List_mini_pt-owsiak2
Wtorek, 2017-06-27
List_mini_pt-elektryczny0
Wtorek, 2017-06-27
List_mini_pt-jagodna0
Wtorek, 2017-06-27
List_mini_pt-energia0
Poniedziałek, 2017-06-26
List_mini_pt-fontanna1
Poniedziałek, 2017-06-26
polecamy











ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz