Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-05-21 22:07:18
Ostatnia aktualizacja dnia: 2017-10-10 09:49:54
SUBREGION. Przebudził się noworudzki Piast, trudno powiedzieć, na ile skutecznie. W Klasie Okręgowej punktową przewagę nad wiceliderem powiększyła Nysa Kłodzko...

CZWARTA LIGA WSCHODNIA

Orzeł Sadowice - Piast Nowa Ruda 1:5, Bielawianka Bielawa - Karolina Jaworzyna Śląska 2:1, MKP Wołów - Pogoń Oleśnica 3:1, Victoria Świebodzice - Sokół Wielka Lipa 2:3, Wiwa Goszcz - Sokół Marcinkowice 0:3, KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Polonia-Stal Świdnica 2:3, Foto-Higiena Gać - GKS Kobierzyce 3:0. Mecz Unii Bardo z Orłem Ząbkowice Śląskie odbędzie się w innym terminie.
 
1. Foto-Higiena Gać                     26        72:24        66
2. Polonia-Stal Świdnica             26        45:27        52
3. MKP Wołów                               25        55:38        49
4. Unia Bardo                                24        56:33        46
5. Pogoń Oleśnica                        26        46:41        40
6. Wiwa Goszcz                             26        51:44        39
7. Bielawianka Bielawa               26        47:35        38
8. Orzeł Ząbkowice Śląskie        25        39:35        37
9. Karolina Jaworzyna Śląska    25        41:44        36
10. Sokół Wielka Lipa                  26        41:41        31
11. KS Bystrzyca Kąty Wrocł.       26        35:55        30
12. Sokół Marcinkowice               26        39:43        28
13. GKS Kobierzyce                      26        40:46        27
14. Victoria Świebodzice              26        36:62        23
15. Piast Nowa Ruda                   26        31:57        22
16. Orzeł Sadowice                       25        23:72        11

KLASA OKRĘGOWA

Orlęta Krosnowice - Iskra Jaszkowa Dolna 1:3, LKS Bystrzyca Górna - Unia Złoty Stok 5:0, Pogoń Duszniki-Zdrój - Nysa Kłodzko 1:2, Grom Witków - Zamek kamieniec Ząbkowicki 4:5, Victoria Tuszyn - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:4, MKS Szczawno-Zdrój - Zryw Gola Świdnicka 3:0 (w-r), Górnik Boguszów-Gorce - Zjednoczeni Żarów 3:1, Piławianka Piława Górna - Niemczanka Niemcza 3:0 (w-r).

1. Nysa Kłodzko                                   26        86:28        62
2. Zjednoczeni Żarów                         26        63:25        58
3. Górnik Boguszów-Gorce               26        49:36        56
4. Zdrój Jedlina-Zdrój                         26        72:38        53
5. Victoria Tuszyn                                26        56:29        52
6. LKS Bystrzyca Górna                     26        48:37        41
7. Zamek Kamieniec Ząbkowicki    26        55:41        38
8. MKS Szczawno-Zdrój                     26        49:42        38
9. Iskra Jaszkowa Dolna                   26        44:44        36
10. Pogoń Duszniki-Zdrój                 26        39:45        29
11. Grom Witków                                26        45:60        28
12. Unia Złoty Stok                             26        32:65        26
13. Piławianka Piława Górna          26        29:56        25
14. Orlęta Krosnowice                      26        25:67        20
15. Zryw Gola Świdnicka                  26        31:71        12
      Niemczanka Niemcza                 26        23:68        12

KLASA A - GRUPA III


Henrykowianka Henryków - Harnaś Starczówek 2:2, Inter Ożary - Cis Brzeźnica 1:1, Koliber Uciechów - Tarnovia Tarnów 4:1, Orzeł Piława Dolna - Ślęża Ciepłowody 1:1, Polonia Ząbkowice Śląskie - LKS Dobrocin 4:0, Klubokawiarnia Roztocznik - Zieloni Łagiewniki 1:6, Skałki Stolec - Sparta Ziębice 1:1.

1. Skałki Stolec                                 21        76:14        51
2. Sparta Ziębice                              21        59:28        46
3. Polonia Ząbkowice Śląskie       21        58:26        43
4. Zieloni Łagiewniki                       21        56:37        40
5. Henrykowianka Henryków         21        46:45        37
6. Ślęża Ciepłowody                        21        43:28        30
7. LKS Dobrocin                               21        43:54        30
8. Klubokawiarnia Roztocznik        21        29:42        28
9. Harnaś Starczówek                     21        35:41        27
10. Cis Brzeźnica                             21        25:35        25
11. Orzeł Piława Dolna                    21        34:50        19
12. Inter Ożary                                   21        37:65        18
13. Koliber Uciechów                      21        24:48        13
14. Tarnovia Tarnów                        21        34:86        10

KLASA A - GRUPA IV

Łomniczanka Stara Łomnica - Słowianin Wolibórz 6:4, Odrodzenie Szalejów - Kryształ Stronie Śląskie 0:3, KS Polanica-Zdrój - Hutnik Szczytna 0:1, Polonia Bystrzyca Kłodzka - LKS Wambierzyce 4:0, LKS Bierkowice - Sudety Międzylesie 0:1, Włókniarz Kudowa-Zdrój - Zamek Gorzanów 5:1, Śnieżnik Domaszków - Tęcza Ścinawka Dolna nie odbył się.

1. Kryształ Stronie Śląskie                 21        95:20        58
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój               21        84:21        54
3. Polonia Bystrzyca Kłodzka            21        75:39        39
4. Śnieżnik Domaszków                    20        60:40        38
5. Hutnik Szczytna                               21        56:52        32
6. KS Polanica-Zdrój                          21        53:48        31
7. Słowianin Wolibórz                        21        56:65        30
8. Zamek Gorzanów                           21        55:61        27
9. Sudety Międzylesie                         21        41:57        26
10. LKS Bierkowice                            21        39:58        21
11. Łomniczanka Stara Łomnica     21        51:58        21
12. Odrodzenie Szalejów Dolny       21        22:72        19
13. LKS Wambierzyce                        21        32:57        17
14. Tęcza Ścinawka Dolna                20        23:94        10

KLASA B - GRUPA II


Orzeł Mąkolno - Lechia Ołdrzychowice 3:0 (w-r), Huragan Bożków - ATS Wojbórz 1:8, Zamek Trzebieszowice - Sparta Stary Waliszów 1:4, Zrzeszeni Niwa - Czermna Kudowa-Zdrój 0:1, pauzowała Granica Tłumaczów.

1. ATS Wojbórz                                  14        62:10        42
2. Granica Tłumaczów                     14        46:23        34
3. Huragan Bożków                          14        34:28        27
4. Zrzeszeni Niwa                              15        35:32        23
5. Sparta Stary Waliszów                 14        26:35        19
6. Czermna Kudowa-Zdrój              14        29:40        15
7. Orzeł Mąkolno                                14        32:46        12
8. Zamek Trzebieszowice                14        18:42         6
9. Lechia Ołdrzycowice                     15        26:52         7
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Hover-dkl
  • Kotlina-dkl
  • 18741178_1693390047637392_1853228814_n
  • Enerson

najnowsze artykuły

Mini_pt-medal0
Niedziela, 2017-10-22
List_mini_pt-tance0
Niedziela, 2017-10-22
List_mini_pt-szachowe0
Niedziela, 2017-10-22
List_mini_pt-nietypowe
Niedziela, 2017-10-22
List_mini_pt-dzik1
Sobota, 2017-10-21
List_mini_pt-sztab0
Sobota, 2017-10-21
List_mini_pt-energia8
Sobota, 2017-10-21
List_mini_pt-nozna01
Sobota, 2017-10-21
List_mini_pt-lecie
Sobota, 2017-10-21
List_mini_pt-gorzuchow0
Piątek, 2017-10-20
polecamy
 
 









ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz