Siatkarki "Wieży" mistrzyniami Dolnego Śląska

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-05-09 20:03:00
MILICZ / RADKÓW. Wiktoria Bednarczyk, Joanna Norek i Klaudia Huć z Uczniowskiego Klubu Sportowego "Wieża" Radków wywalczyły mistrzostwo Dolnego Śląska w siatkówce trójek. Uczyniły to 7 bm. podczas finałowego turnieju Kinder + Sport i tym samym wystąpią w rozgrywkach finałowych  mistrzostw Polski.

To ogromny sukces nie tylko zawodniczek, ale i trenerów Natalii Rosiak i Mirosława Wojtonia. Tym bardziej, że w rozgrywkach w Miliczu dziewczęta pokonały siedem innych zespołów, nie przegrywając żadnego spotkania.

Druga drużyna "Wieży" zdobyła VI miejsce, a występowały w niej Klaudia Lechman, Joanna Narolska, Ines Szydełko i Maja Baran.

Ostateczna klasyfikacja turnieju finałowego: 1.UKS” Wieża” Radków I , 2. SP nr 97 Wrocław, 3. MKS Polonia Świdnica I, 4. MKS Polonia Świdnica II, 5. MKS Chełmiec-Wodociągi Wałbrzych, 6. UKS „ Wieża” Radków II, 7.SP nr 50 Wrocław, 8. Rokita Brzeg Dolny