Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska
Napisano dnia: 2017-04-30 22:31:50
REGION. Fatalny stan nawierzchni wielu boisk piłkarskich był przyczyną nie rozegrania na nich meczów zaplanowanych na ostatni weekend kwietnia br. Ustalono dla nich nowe terminy.
CZWARTA LIGA WSCHODNIA
Wiwa Goszcz - Pogoń Oleśnica 2:2, KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Piast Nowa Ruda 3:2. GKS Kobierzyce - Sokół Wielka Lipa 2:1, Polonia-Stal Świdnica - Sokół Marcinkowice 2:1. Bielawianka Bielawa - Orzeł Sadowice, Unia Bardo - MKP Wołów, Victoria Świebodzice - Karolina Jaworzyna Śląska, Foto-Higiena Gać - Orzeł Ząbkowice Śląskie - spotkania w innych terminach.
1. Foto-Higiena Gać 21 64:18 59
2. Polonia-Stal Świdnica 22 33:21 40
3. Unia Bardo 21 50:33 39
4. MKP Wołów 21 44:32 37
5. Pogoń Oleśnica 22 36:35 34
6. Wiwa Goszcz 22 45:34 33
7. Karolina Jaworzyna Śląska 21 34:39 32
8. Orzeł Ząbkowice Śląskie 21 30:28 31
9. Bielawianka Bielawa 21 35:28 29
10. Sokół Wielka Lipa 22 37:37 26
11. KS Bystrzyca Kąty Wroc. 22 29:48 26
12. GKS Kobierzyce 22 37:34 26
13. Victoria Świebodzice 21 32:43 23
14. Sokół Marcinkowice 22 30:38 21
15. Piast Nowa Ruda 22 20:50 13
16. Orzeł Sadowice 21 18:56 11
KLASA OKRĘGOWA
Pogoń Duszniki-Zdrój - Victoria Tuszyn 1:2, LKS Bystrzyca Górna - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:3, Orlęta Krosnowice - Zryw Gola Świdnicka 3:0 (w-r), Niemczanka Niemcza - Zjednoczeni Zaró 0:3 (w-r), Iskra Jaszkowa Dolna - Unia Złoty Stok 5:1. Spotkania przełożone na inny termin: Grom Witków - MKS Szczawno-Zdrój, Górnik Boguszów-Gorce - Zamek Kamieniec Ząbkowicki, Piławianka Piława Górna - Nysa Kłodzko.
1. Nysa Kłodzko 21 67:24 49
2. Zjednoczeni Żarów 22 51:21 49
3. Górnik Boguszów-Gorce 21 39:26 47
4. Zdrój Jedlina-Zdrój 22 59:31 45
5. Victoria Tuszyn 22 47:22 43
6. LKS Bystrzyca Górna 22 38:31 35
7. MKS Szczawno-Zdrój 21 41:28 34
8. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 21 41:34 29
9. Iskra Jaszkowa Dolna 22 32:39 27
10. Pogoń Duszniki-Zdrój 22 34:38 25
11. Grom Witków 21 32:47 22
12. Orlęta Krosnowice 22 24:50 20
13. Unia Złoty Stok 22 28:60 19
14. Piławianka Piława Górna 21 23:50 17
15. Zryw Gola Świdnicka 22 31:59 12
Niemczanka Niemcza 22 23:56 12
KLASA A
Grupa III
Harnaś Starczówek - Zieloni Łagiewniki 1:3, LKS Dobrocin - Sparta Ziębie 2:2, Ślęża Ciepłowody - Skałki Stolec - 0:0, Cis Brzeźnica - Polonia Ząbkowice Śląskie 0:5, Henrykowianka Henryków - Orzeł Piława dolna 3:2. Spotkania przełożone: Tarnovia Tarnów - Klubokawiarnia Roztocznik, Inter Ożary - Koliber Uciechów.
1. Skałki Stolec 18 68:11 47
2. Polonia Ząbkowice Śląskie 18 52:21 40
3. Sparta Ziębice 18 50:25 39
4. Zieloni Łagiewniki 18 48:34 34
5. Henrykowianka Henryków 18 41:42 30
6. LKS Dobrocin 18 40:41 29
7. Ślęża Ciepłowody 18 39:24 26
8. Harnaś Starczówek 18 31:29 26
9. Klubokawiarnia Roztocznik 17 23:31 24
10. Cis Brzeźnica 18 19:31 20
11. Orzeł Piława Dolna 18 28:41 18
12. Inter Ożary 17 28:60 11
13. Koliber Uciechów 17 17:41 9
14. Tarnovia Tarnów 17 23:76 1
Grupa IV
Słowianin Wolibórz - Zamek Gorzanów 5:2, Sudety Międzylesie - Tęcza Ścinawka Dolna 4:1, LKS Wambierzyce - Śnieżnik Domaszków 0:3, Hutnik Szczytna - Włókniarz Kudowa-Zdrój 1:5, Kryształ Stronie Śląskie - LKS Bierkowice 6:0, Odrodzenie Szalejów - KS Polanica-Zdrój 4:2. Mecz przełożony: Łomniczanka Stara Łomnica - Polonia Bystrzyca Kłodzka.
1. Kryształ Stronie Śląskie 18 79:18 49
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój 18 73:17 45
3. Śnieżnik Domaszków 18 56:34 35
4. Polonia Bystrzyca Kłodzka 17 63:32 30
5. Hutnik Szczytna 18 52:45 29
6. KS Polanica-Zdrój 18 50:37 28
7. Słowianin Wolibórz 18 40:59 24
8. Sudety Międzylesie 18 37:52 23
9. Zamek Gorzanów 18 45:53 21
10. LKS Bierkowice 17 36:53 18
11. Łomniczanka Stara Łomnica 17 42:48 18
12. LKS Wambierzyce 18 29:49 14
13. Odrodzenie Szalejów Dolny 17 19:65 13
14. Tęcza Ścinawka Dolna 18 22:81 10
KLASA B
Grupa I
Czarni Braszowice - Piasek Potworów 7:1, Błękitni Niedźwiedź - Przedborowianka Przedborowa 8:0, Znicz Lubnów - Perła Płonica 1:1. Spotkania do rozegrania: Wieża Rudnica - Spartakus Byczeń, Zamek II Kamienie Ząbkowicki - Victoria Dębowiec.
1. Wieża Rudncia 12 58:16 30
2. Znicz Lubnów 13 47:32 26
3. Błękitni Niedźwiedź 13 51:22 25
4. Zamek II Kamieniec Ząbk. 12 44:18 24
5. Spartakus Byczeń 12 39:38 21
6. Perła Płonica 13 47:47 20
7. Victoria Dębowiec 12 34:30 16
8. Czarni Braszowice 13 32:40 13
9. Przedborowianka Przedborowa 13 13:64 4
10. Piasek Potworów 13 14:72 4
Grupa II
ATS Wojbórz - Czermna Kudowa-Zdrój 3:0, Lechia Ołdrzychowice - Zrzeszeni Niwa 0:3 (w-r), Granica Tłumaczów - Zamek Trzebieszowice 3:2, Orzeł Mąkolno - Huragan Bożków 1:1, pauzowała Sparta Stary Waliszów.
1. ATS Wojbórz 11 43:7 33
2. Granica Tłumaczów 12 41:20 30
3. Huragan Bożków 11 28:18 23
4. Zrzeszeni Niwa 12 31:25 20
5. Sparta Stary Waliszów 11 19:30 15
6. Czermna Kudowa-Zdrój 12 26:38 11
7. Orzeł Mąkolno 12 28:43 9
8. Zamek Trzebieszowice 11 14:32 3
9. Lechia Ołdrzychowice 12 26:43 7CZWARTA LIGA WSCHODNIA
Wiwa Goszcz - Pogoń Oleśnica 2:2, KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Piast Nowa Ruda 3:2. GKS Kobierzyce - Sokół Wielka Lipa 2:1, Polonia-Stal Świdnica - Sokół Marcinkowice 2:1. Bielawianka Bielawa - Orzeł Sadowice, Unia Bardo - MKP Wołów, Victoria Świebodzice - Karolina Jaworzyna Śląska, Foto-Higiena Gać - Orzeł Ząbkowice Śląskie - spotkania w innych terminach.
1. Foto-Higiena Gać 21 64:18 59
2. Polonia-Stal Świdnica 22 33:21 40
3. Unia Bardo 21 50:33 39
4. MKP Wołów 21 44:32 37
5. Pogoń Oleśnica 22 36:35 34
6. Wiwa Goszcz 22 45:34 33
7. Karolina Jaworzyna Śląska 21 34:39 32
8. Orzeł Ząbkowice Śląskie 21 30:28 31
9. Bielawianka Bielawa 21 35:28 29
10. Sokół Wielka Lipa 22 37:37 26
11. KS Bystrzyca Kąty Wroc. 22 29:48 26
12. GKS Kobierzyce 22 37:34 26
13. Victoria Świebodzice 21 32:43 23
14. Sokół Marcinkowice 22 30:38 21
15. Piast Nowa Ruda 22 20:50 13
16. Orzeł Sadowice 21 18:56 11
KLASA OKRĘGOWA
Pogoń Duszniki-Zdrój - Victoria Tuszyn 1:2, LKS Bystrzyca Górna - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:3, Orlęta Krosnowice - Zryw Gola Świdnicka 3:0 (w-r), Niemczanka Niemcza - Zjednoczeni Zaró 0:3 (w-r), Iskra Jaszkowa Dolna - Unia Złoty Stok 5:1. Spotkania przełożone na inny termin: Grom Witków - MKS Szczawno-Zdrój, Górnik Boguszów-Gorce - Zamek Kamieniec Ząbkowicki, Piławianka Piława Górna - Nysa Kłodzko.
1. Nysa Kłodzko 21 67:24 49
2. Zjednoczeni Żarów 22 51:21 49
3. Górnik Boguszów-Gorce 21 39:26 47
4. Zdrój Jedlina-Zdrój 22 59:31 45
5. Victoria Tuszyn 22 47:22 43
6. LKS Bystrzyca Górna 22 38:31 35
7. MKS Szczawno-Zdrój 21 41:28 34
8. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 21 41:34 29
9. Iskra Jaszkowa Dolna 22 32:39 27
10. Pogoń Duszniki-Zdrój 22 34:38 25
11. Grom Witków 21 32:47 22
12. Orlęta Krosnowice 22 24:50 20
13. Unia Złoty Stok 22 28:60 19
14. Piławianka Piława Górna 21 23:50 17
15. Zryw Gola Świdnicka 22 31:59 12
Niemczanka Niemcza 22 23:56 12
KLASA A
Grupa III
Harnaś Starczówek - Zieloni Łagiewniki 1:3, LKS Dobrocin - Sparta Ziębie 2:2, Ślęża Ciepłowody - Skałki Stolec - 0:0, Cis Brzeźnica - Polonia Ząbkowice Śląskie 0:5, Henrykowianka Henryków - Orzeł Piława dolna 3:2. Spotkania przełożone: Tarnovia Tarnów - Klubokawiarnia Roztocznik, Inter Ożary - Koliber Uciechów.
1. Skałki Stolec 18 68:11 47
2. Polonia Ząbkowice Śląskie 18 52:21 40
3. Sparta Ziębice 18 50:25 39
4. Zieloni Łagiewniki 18 48:34 34
5. Henrykowianka Henryków 18 41:42 30
6. LKS Dobrocin 18 40:41 29
7. Ślęża Ciepłowody 18 39:24 26
8. Harnaś Starczówek 18 31:29 26
9. Klubokawiarnia Roztocznik 17 23:31 24
10. Cis Brzeźnica 18 19:31 20
11. Orzeł Piława Dolna 18 28:41 18
12. Inter Ożary 17 28:60 11
13. Koliber Uciechów 17 17:41 9
14. Tarnovia Tarnów 17 23:76 1
Grupa IV
Słowianin Wolibórz - Zamek Gorzanów 5:2, Sudety Międzylesie - Tęcza Ścinawka Dolna 4:1, LKS Wambierzyce - Śnieżnik Domaszków 0:3, Hutnik Szczytna - Włókniarz Kudowa-Zdrój 1:5, Kryształ Stronie Śląskie - LKS Bierkowice 6:0, Odrodzenie Szalejów - KS Polanica-Zdrój 4:2. Mecz przełożony: Łomniczanka Stara Łomnica - Polonia Bystrzyca Kłodzka.
1. Kryształ Stronie Śląskie 18 79:18 49
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój 18 73:17 45
3. Śnieżnik Domaszków 18 56:34 35
4. Polonia Bystrzyca Kłodzka 17 63:32 30
5. Hutnik Szczytna 18 52:45 29
6. KS Polanica-Zdrój 18 50:37 28
7. Słowianin Wolibórz 18 40:59 24
8. Sudety Międzylesie 18 37:52 23
9. Zamek Gorzanów 18 45:53 21
10. LKS Bierkowice 17 36:53 18
11. Łomniczanka Stara Łomnica 17 42:48 18
12. LKS Wambierzyce 18 29:49 14
13. Odrodzenie Szalejów Dolny 17 19:65 13
14. Tęcza Ścinawka Dolna 18 22:81 10
KLASA B
Grupa I
Czarni Braszowice - Piasek Potworów 7:1, Błękitni Niedźwiedź - Przedborowianka Przedborowa 8:0, Znicz Lubnów - Perła Płonica 1:1. Spotkania do rozegrania: Wieża Rudnica - Spartakus Byczeń, Zamek II Kamienie Ząbkowicki - Victoria Dębowiec.
1. Wieża Rudncia 12 58:16 30
2. Znicz Lubnów 13 47:32 26
3. Błękitni Niedźwiedź 13 51:22 25
4. Zamek II Kamieniec Ząbk. 12 44:18 24
5. Spartakus Byczeń 12 39:38 21
6. Perła Płonica 13 47:47 20
7. Victoria Dębowiec 12 34:30 16
8. Czarni Braszowice 13 32:40 13
9. Przedborowianka Przedborowa 13 13:64 4
10. Piasek Potworów 13 14:72 4
Grupa II
ATS Wojbórz - Czermna Kudowa-Zdrój 3:0, Lechia Ołdrzychowice - Zrzeszeni Niwa 0:3 (w-r), Granica Tłumaczów - Zamek Trzebieszowice 3:2, Orzeł Mąkolno - Huragan Bożków 1:1, pauzowała Sparta Stary Waliszów.
1. ATS Wojbórz 11 43:7 33
2. Granica Tłumaczów 12 41:20 30
3. Huragan Bożków 11 28:18 23
4. Zrzeszeni Niwa 12 31:25 20
5. Sparta Stary Waliszów 11 19:30 15
6. Czermna Kudowa-Zdrój 12 26:38 11
7. Orzeł Mąkolno 12 28:43 9
8. Zamek Trzebieszowice 11 14:32 3
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz