Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-04-23 10:10:34
Ostatnia aktualizacja dnia: 2017-04-23 10:10:34
REGION. W IV lidze wschodniej województwa wiceliderem została Unia Bardo. Noworudzki Piast wysoko uległ liderowi.

IV LIGA WSCHODNIA

Orzeł Sadowice - Unia Bardo 1:6, Piast Nowa Ruda- Foto-Higiena Gać 0:5, Orzeł Ząbkowice Śląskie - GKS Kobierzyce 3:0, MKP Wołów - Victoria Świebodzice 7:3, Sokół Marcinkowice - Bielawianka Bielawa 3:1, Karolina Jaworzyna Śląska - Wiwa Goszcz 3:1, Pogoń Oleśnica - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:2, Sokół Wielka Lipa - Polonia-Stal Świdnica 1:1.
 
1. Foto-Hogiena Gać                       21        64:18        59
2. Unia Bardo                                    21        50:33        39
3. MKP Wołów                                   21        44:32        37
4. Polonia-Stal Świdnica                 21        31:20        37
5. Pogoń Oleśnica                            21        34:33        33
6. Karolina Jaworzyna Śląska        21        34:39        32
7. Wiwa Goszcz                                 21        43:32        32
8. Orzeł Ząbkowice Śląskie            21        30:28        31
9. Bielawianka Bielawa                   21        35:28        29
10. Sokół Wielka Lipa                      20        35:31        26
11. LS Bystrzyca Kąty Wroc.             21        26:46        23
12. GKS Kobierzyce                          21        35:33        23
13. Victoria Świebodzice                  21        32:43        23
14. Sokół Marcinkowice                   20        25:35        18
15. Piast Nowa Ruda                       21        18:47        13
16. Orzeł Sadowice                           21        18:56        11

KLASA OKRĘGOWA

Zjednoczeni Żarów - Iskra Jaszkowa Dolna 4:1, Unia Złoty Stok - Grom Witków 0 :4, Zdrój Jedlina-Zdrój - Orlęta Krosnowice 7:0, Zamek Kamieniec Ząbkowicki - LKS Bystrzyca Górna 1:1, Victoria Tuszyn - Górnik Boguszów-Gorce, MKS Szczawno-Zdrój - Pogoń Duszniki-Zdrój 2:0, Nysa Kłodzko - Niemczanka Niemcza 3:0 (w-r), Zryw Gola Świdnicka - Piławianka Piława Górna 0:3 (w-r).

1. Nysa Kłodzko                                  21        67:24        49
2. Górnik Boguszów-Gorce              21        39:26        47
3. Zjednoczeni Żarów                        21        48:21        46
4. Zdrój Jedlina-Zdrój                        21        56:30        42
5. Victoria Tuszyn                                21        45:21        40
6. LKS Bystrzyca Górna                     21        37:28        35
7. MKS Szczawno-Zdrój                     21        41:28        34
8. Zamek Kamieniec Ząbkowicki    21        41:34        29
9. Pogoń Duszniki-Zdrój                    21        33:36        25
10. Iskra Jaszkowa Dolna                 21        27:38        24
11. Grom Witków                                 21        32:47        22
12. Unia Złoty Stok                              21        27:55        19
13. Orlęta Krosnowice                       21        21:50        17
14. Piławianka Piława Górna           21        23:50        17
15. Zryw Gola Świdnicka                   21        31:56        12
      Niemczanka Niemcza                  21        23:53        12

PIŁKARSKA KLASA A

Grupa III

Zieloni Łagiewniki - LKS Dobrocin 0:1, Skałki Stolec - Tarnovia Tarnów 4:1, Klubokawiarnia Roztocznik - Cis Brzeźnica 1:1, Polonia Ząbkowice Śląskie - Henrykowianka Henryków 4:3, Orzeł Piława Dolna - Inter Ożary 0:1, Koliber Uciechów - Harnaś Starczówek 0:2, Ślęża Ciepłowody - Sparta Ziębice 2:2.

1. Skałki Stolec                               17        68:11        46
2. Sparta Ziębice                            17        48:23        38
3. Polonia Ząbkowice Śląskie     17        47:21        37
4. Zieloni Łagiewniki                     17        45:33        31
5. LKS Dobrocin                             17        38:39        28
6. Henrykowianka Henryków       17        38:40        27
7. Harnaś Starczówek                   17        30:26        26
8. Ślęża Ciepłowody                      17        39:24        25
9. Klubokawiarnia Roztocznik      17        23:31        24
10. Cis Breźnica                              17        19:26        20
11. Orzeł Piława Dolna                  17        26:38        18
12. Inter Ożary                                  17        28:60        11
13. Koliber Uciechów                     17        17:41         9
14. Tarnovia Tarnów                       17        23:76         1

Grupa IV


Zamek Gorzanów - Sudety Międzylesie 4:0, KS Polanica-Zdrój - Słowianin Wolibórz 10:1, Tęcza Ścinawka Dolna - LKS Wambierzyce 1:4, Polonia Bystrzyca Kłodzka - Odrodzenie Szalejów Dolny 4:0, Śnieżnik Domaszków - Hutnik Szczytna 2:3, LKS Bierkowice - Łomniczanka Stara Łomnica 5:2, Włókniarz Kudowa-Zdrój - Kryształ Stronie Śląskie 4:2.

1. Kryształ Stronie Śląskie               17        73:18        46
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój             17        68:16        42
3. Śnieżnik Domaszków                   17        53:34        32
4. Polonia Bystrzyca Kłodzka           17        63:32        30
5. Hutnik Szczytna                              17        51:40        29
6. KS Polanica-Zdrój                         17        48:33        28
7. Słowianin Wolibórz                       17        35:57        21
8. Zamek Gorzanów                          17        43:48        21
9. Sudety Międzylesie                        17        33:51        20
10. LKS Bierkowice                           16        36:47        18
11. Łomniczanka Stara Łomnica    17        42:48        18
12. LKS Wambierzyce                       17        29:46        14
13. Odrodzenie Szalejów Dolny      16        15:63        10
14. Tęcza Ścinawka Dolna               17        21:77        10

 
PIŁKARSKA KLASA B
Grupa I

Piasek Potworów - Victoria Dębowiec 1:3, Spartakus Byczeń - Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2:4, Perła Płonica - Wieża Rudnica 2:8, Przedborowianka Przedborowa - Znicz Lubnów 1:9, Czarni Braszowice - Błękitni Niedźwiedź 2:3.

1. Wieża Rudnica                                 12        58:18        30
2. Znicz Lubnów                                   12        46:31        25
3. Zamek II Kamieniec Ząbk.             12        44:18        24
4. Błękitni Niedźwiedź                         12        43:22        22
5. Spartakus Byczeń                            12        39:38        21
6. Perła Płonica                                    12        48:46        19
7. Victoria Dębowiec                            12        34:30        16
8. Czarni Braszowice                           12        25:39        10
9. Przedborowianka Przedborowa    12        13:56          4
10. Piasek Potworów                           12        13:65          4

Grupa II

Zamek Trzebieszowice - Orzeł Mąkolno 0:0, Zrzeszeni Niwa - Granica Tłumaczów 5:2, Czermna Kudowa-Zdrój - Lechia Ołdrzychowice 3:0 (w-r), Sparta Stary Waliszów - ATS Wojbórz 0:3, pauzował Huragan Bożków.

1. ATS Wojbórz                             10          40:7        30
2. Granica Tłumaczów                11        38:18        27
3. Huragan Bożków                     10        27:17        22
4. Zrzeszeni Niwa                        11        28:25        17
5. Sparta Stary Waliszów           11        19:30        15
6. Czermna Kudowa-Zdrój        11        26:35        11
7. Orzeł Mąkolno                          11        27:39          9
8. Zamek Trzebieszowice          10          9:29          1
9. Lechia Ołdrzychowice             11        26:40          7


(abc)

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Hover-dkl
  • Kotlina-dkl
  • 18741178_1693390047637392_1853228814_n

najnowsze artykuły

Mini_pt-gorna1
Wtorek, 2017-05-30
List_mini_pt-literackie1
Poniedziałek, 2017-05-29
List_mini_pt-odnawialne
Poniedziałek, 2017-05-29
List_mini_pt-nozna01
Niedziela, 2017-05-28
List_mini_pt-wylaczenia1
Niedziela, 2017-05-28
List_mini_pt-szpytma1
Niedziela, 2017-05-28
List_mini_pt-gielda1
Sobota, 2017-05-27
List_mini_pt-starocie01
Sobota, 2017-05-27
List_mini_pt-bibliotekarz0
Piątek, 2017-05-26
List_mini_pt-stronie0
Piątek, 2017-05-26
polecamy









ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz