Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska
Napisano dnia: 2017-04-23 10:10:34
REGION. W IV lidze wschodniej województwa wiceliderem została Unia Bardo. Noworudzki Piast wysoko uległ liderowi.
IV LIGA WSCHODNIA
Orzeł Sadowice - Unia Bardo 1:6, Piast Nowa Ruda- Foto-Higiena Gać 0:5, Orzeł Ząbkowice Śląskie - GKS Kobierzyce 3:0, MKP Wołów - Victoria Świebodzice 7:3, Sokół Marcinkowice - Bielawianka Bielawa 3:1, Karolina Jaworzyna Śląska - Wiwa Goszcz 3:1, Pogoń Oleśnica - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:2, Sokół Wielka Lipa - Polonia-Stal Świdnica 1:1.
1. Foto-Hogiena Gać 21 64:18 59
2. Unia Bardo 21 50:33 39
3. MKP Wołów 21 44:32 37
4. Polonia-Stal Świdnica 21 31:20 37
5. Pogoń Oleśnica 21 34:33 33
6. Karolina Jaworzyna Śląska 21 34:39 32
7. Wiwa Goszcz 21 43:32 32
8. Orzeł Ząbkowice Śląskie 21 30:28 31
9. Bielawianka Bielawa 21 35:28 29
10. Sokół Wielka Lipa 20 35:31 26
11. LS Bystrzyca Kąty Wroc. 21 26:46 23
12. GKS Kobierzyce 21 35:33 23
13. Victoria Świebodzice 21 32:43 23
14. Sokół Marcinkowice 20 25:35 18
15. Piast Nowa Ruda 21 18:47 13
16. Orzeł Sadowice 21 18:56 11
KLASA OKRĘGOWA
Zjednoczeni Żarów - Iskra Jaszkowa Dolna 4:1, Unia Złoty Stok - Grom Witków 0 :4, Zdrój Jedlina-Zdrój - Orlęta Krosnowice 7:0, Zamek Kamieniec Ząbkowicki - LKS Bystrzyca Górna 1:1, Victoria Tuszyn - Górnik Boguszów-Gorce, MKS Szczawno-Zdrój - Pogoń Duszniki-Zdrój 2:0, Nysa Kłodzko - Niemczanka Niemcza 3:0 (w-r), Zryw Gola Świdnicka - Piławianka Piława Górna 0:3 (w-r).
1. Nysa Kłodzko 21 67:24 49
2. Górnik Boguszów-Gorce 21 39:26 47
3. Zjednoczeni Żarów 21 48:21 46
4. Zdrój Jedlina-Zdrój 21 56:30 42
5. Victoria Tuszyn 21 45:21 40
6. LKS Bystrzyca Górna 21 37:28 35
7. MKS Szczawno-Zdrój 21 41:28 34
8. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 21 41:34 29
9. Pogoń Duszniki-Zdrój 21 33:36 25
10. Iskra Jaszkowa Dolna 21 27:38 24
11. Grom Witków 21 32:47 22
12. Unia Złoty Stok 21 27:55 19
13. Orlęta Krosnowice 21 21:50 17
14. Piławianka Piława Górna 21 23:50 17
15. Zryw Gola Świdnicka 21 31:56 12
Niemczanka Niemcza 21 23:53 12
PIŁKARSKA KLASA A
Grupa III
Zieloni Łagiewniki - LKS Dobrocin 0:1, Skałki Stolec - Tarnovia Tarnów 4:1, Klubokawiarnia Roztocznik - Cis Brzeźnica 1:1, Polonia Ząbkowice Śląskie - Henrykowianka Henryków 4:3, Orzeł Piława Dolna - Inter Ożary 0:1, Koliber Uciechów - Harnaś Starczówek 0:2, Ślęża Ciepłowody - Sparta Ziębice 2:2.
1. Skałki Stolec 17 68:11 46
2. Sparta Ziębice 17 48:23 38
3. Polonia Ząbkowice Śląskie 17 47:21 37
4. Zieloni Łagiewniki 17 45:33 31
5. LKS Dobrocin 17 38:39 28
6. Henrykowianka Henryków 17 38:40 27
7. Harnaś Starczówek 17 30:26 26
8. Ślęża Ciepłowody 17 39:24 25
9. Klubokawiarnia Roztocznik 17 23:31 24
10. Cis Breźnica 17 19:26 20
11. Orzeł Piława Dolna 17 26:38 18
12. Inter Ożary 17 28:60 11
13. Koliber Uciechów 17 17:41 9
14. Tarnovia Tarnów 17 23:76 1
Grupa IV
Zamek Gorzanów - Sudety Międzylesie 4:0, KS Polanica-Zdrój - Słowianin Wolibórz 10:1, Tęcza Ścinawka Dolna - LKS Wambierzyce 1:4, Polonia Bystrzyca Kłodzka - Odrodzenie Szalejów Dolny 4:0, Śnieżnik Domaszków - Hutnik Szczytna 2:3, LKS Bierkowice - Łomniczanka Stara Łomnica 5:2, Włókniarz Kudowa-Zdrój - Kryształ Stronie Śląskie 4:2.
1. Kryształ Stronie Śląskie 17 73:18 46
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój 17 68:16 42
3. Śnieżnik Domaszków 17 53:34 32
4. Polonia Bystrzyca Kłodzka 17 63:32 30
5. Hutnik Szczytna 17 51:40 29
6. KS Polanica-Zdrój 17 48:33 28
7. Słowianin Wolibórz 17 35:57 21
8. Zamek Gorzanów 17 43:48 21
9. Sudety Międzylesie 17 33:51 20
10. LKS Bierkowice 16 36:47 18
11. Łomniczanka Stara Łomnica 17 42:48 18
12. LKS Wambierzyce 17 29:46 14
13. Odrodzenie Szalejów Dolny 16 15:63 10
14. Tęcza Ścinawka Dolna 17 21:77 10
PIŁKARSKA KLASA B
Grupa I
Piasek Potworów - Victoria Dębowiec 1:3, Spartakus Byczeń - Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2:4, Perła Płonica - Wieża Rudnica 2:8, Przedborowianka Przedborowa - Znicz Lubnów 1:9, Czarni Braszowice - Błękitni Niedźwiedź 2:3.
1. Wieża Rudnica 12 58:18 30
2. Znicz Lubnów 12 46:31 25
3. Zamek II Kamieniec Ząbk. 12 44:18 24
4. Błękitni Niedźwiedź 12 43:22 22
5. Spartakus Byczeń 12 39:38 21
6. Perła Płonica 12 48:46 19
7. Victoria Dębowiec 12 34:30 16
8. Czarni Braszowice 12 25:39 10
9. Przedborowianka Przedborowa 12 13:56 4
10. Piasek Potworów 12 13:65 4
Grupa II
Zamek Trzebieszowice - Orzeł Mąkolno 0:0, Zrzeszeni Niwa - Granica Tłumaczów 5:2, Czermna Kudowa-Zdrój - Lechia Ołdrzychowice 3:0 (w-r), Sparta Stary Waliszów - ATS Wojbórz 0:3, pauzował Huragan Bożków.
1. ATS Wojbórz 10 40:7 30
2. Granica Tłumaczów 11 38:18 27
3. Huragan Bożków 10 27:17 22
4. Zrzeszeni Niwa 11 28:25 17
5. Sparta Stary Waliszów 11 19:30 15
6. Czermna Kudowa-Zdrój 11 26:35 11
7. Orzeł Mąkolno 11 27:39 9
8. Zamek Trzebieszowice 10 9:29 1
9. Lechia Ołdrzychowice 11 26:40 7
IV LIGA WSCHODNIA
Orzeł Sadowice - Unia Bardo 1:6, Piast Nowa Ruda- Foto-Higiena Gać 0:5, Orzeł Ząbkowice Śląskie - GKS Kobierzyce 3:0, MKP Wołów - Victoria Świebodzice 7:3, Sokół Marcinkowice - Bielawianka Bielawa 3:1, Karolina Jaworzyna Śląska - Wiwa Goszcz 3:1, Pogoń Oleśnica - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:2, Sokół Wielka Lipa - Polonia-Stal Świdnica 1:1.
1. Foto-Hogiena Gać 21 64:18 59
2. Unia Bardo 21 50:33 39
3. MKP Wołów 21 44:32 37
4. Polonia-Stal Świdnica 21 31:20 37
5. Pogoń Oleśnica 21 34:33 33
6. Karolina Jaworzyna Śląska 21 34:39 32
7. Wiwa Goszcz 21 43:32 32
8. Orzeł Ząbkowice Śląskie 21 30:28 31
9. Bielawianka Bielawa 21 35:28 29
10. Sokół Wielka Lipa 20 35:31 26
11. LS Bystrzyca Kąty Wroc. 21 26:46 23
12. GKS Kobierzyce 21 35:33 23
13. Victoria Świebodzice 21 32:43 23
14. Sokół Marcinkowice 20 25:35 18
15. Piast Nowa Ruda 21 18:47 13
16. Orzeł Sadowice 21 18:56 11
KLASA OKRĘGOWA
Zjednoczeni Żarów - Iskra Jaszkowa Dolna 4:1, Unia Złoty Stok - Grom Witków 0 :4, Zdrój Jedlina-Zdrój - Orlęta Krosnowice 7:0, Zamek Kamieniec Ząbkowicki - LKS Bystrzyca Górna 1:1, Victoria Tuszyn - Górnik Boguszów-Gorce, MKS Szczawno-Zdrój - Pogoń Duszniki-Zdrój 2:0, Nysa Kłodzko - Niemczanka Niemcza 3:0 (w-r), Zryw Gola Świdnicka - Piławianka Piława Górna 0:3 (w-r).
1. Nysa Kłodzko 21 67:24 49
2. Górnik Boguszów-Gorce 21 39:26 47
3. Zjednoczeni Żarów 21 48:21 46
4. Zdrój Jedlina-Zdrój 21 56:30 42
5. Victoria Tuszyn 21 45:21 40
6. LKS Bystrzyca Górna 21 37:28 35
7. MKS Szczawno-Zdrój 21 41:28 34
8. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 21 41:34 29
9. Pogoń Duszniki-Zdrój 21 33:36 25
10. Iskra Jaszkowa Dolna 21 27:38 24
11. Grom Witków 21 32:47 22
12. Unia Złoty Stok 21 27:55 19
13. Orlęta Krosnowice 21 21:50 17
14. Piławianka Piława Górna 21 23:50 17
15. Zryw Gola Świdnicka 21 31:56 12
Niemczanka Niemcza 21 23:53 12
PIŁKARSKA KLASA A
Grupa III
Zieloni Łagiewniki - LKS Dobrocin 0:1, Skałki Stolec - Tarnovia Tarnów 4:1, Klubokawiarnia Roztocznik - Cis Brzeźnica 1:1, Polonia Ząbkowice Śląskie - Henrykowianka Henryków 4:3, Orzeł Piława Dolna - Inter Ożary 0:1, Koliber Uciechów - Harnaś Starczówek 0:2, Ślęża Ciepłowody - Sparta Ziębice 2:2.
1. Skałki Stolec 17 68:11 46
2. Sparta Ziębice 17 48:23 38
3. Polonia Ząbkowice Śląskie 17 47:21 37
4. Zieloni Łagiewniki 17 45:33 31
5. LKS Dobrocin 17 38:39 28
6. Henrykowianka Henryków 17 38:40 27
7. Harnaś Starczówek 17 30:26 26
8. Ślęża Ciepłowody 17 39:24 25
9. Klubokawiarnia Roztocznik 17 23:31 24
10. Cis Breźnica 17 19:26 20
11. Orzeł Piława Dolna 17 26:38 18
12. Inter Ożary 17 28:60 11
13. Koliber Uciechów 17 17:41 9
14. Tarnovia Tarnów 17 23:76 1
Grupa IV
Zamek Gorzanów - Sudety Międzylesie 4:0, KS Polanica-Zdrój - Słowianin Wolibórz 10:1, Tęcza Ścinawka Dolna - LKS Wambierzyce 1:4, Polonia Bystrzyca Kłodzka - Odrodzenie Szalejów Dolny 4:0, Śnieżnik Domaszków - Hutnik Szczytna 2:3, LKS Bierkowice - Łomniczanka Stara Łomnica 5:2, Włókniarz Kudowa-Zdrój - Kryształ Stronie Śląskie 4:2.
1. Kryształ Stronie Śląskie 17 73:18 46
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój 17 68:16 42
3. Śnieżnik Domaszków 17 53:34 32
4. Polonia Bystrzyca Kłodzka 17 63:32 30
5. Hutnik Szczytna 17 51:40 29
6. KS Polanica-Zdrój 17 48:33 28
7. Słowianin Wolibórz 17 35:57 21
8. Zamek Gorzanów 17 43:48 21
9. Sudety Międzylesie 17 33:51 20
10. LKS Bierkowice 16 36:47 18
11. Łomniczanka Stara Łomnica 17 42:48 18
12. LKS Wambierzyce 17 29:46 14
13. Odrodzenie Szalejów Dolny 16 15:63 10
14. Tęcza Ścinawka Dolna 17 21:77 10
PIŁKARSKA KLASA B
Grupa I
Piasek Potworów - Victoria Dębowiec 1:3, Spartakus Byczeń - Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2:4, Perła Płonica - Wieża Rudnica 2:8, Przedborowianka Przedborowa - Znicz Lubnów 1:9, Czarni Braszowice - Błękitni Niedźwiedź 2:3.
1. Wieża Rudnica 12 58:18 30
2. Znicz Lubnów 12 46:31 25
3. Zamek II Kamieniec Ząbk. 12 44:18 24
4. Błękitni Niedźwiedź 12 43:22 22
5. Spartakus Byczeń 12 39:38 21
6. Perła Płonica 12 48:46 19
7. Victoria Dębowiec 12 34:30 16
8. Czarni Braszowice 12 25:39 10
9. Przedborowianka Przedborowa 12 13:56 4
10. Piasek Potworów 12 13:65 4
Grupa II
Zamek Trzebieszowice - Orzeł Mąkolno 0:0, Zrzeszeni Niwa - Granica Tłumaczów 5:2, Czermna Kudowa-Zdrój - Lechia Ołdrzychowice 3:0 (w-r), Sparta Stary Waliszów - ATS Wojbórz 0:3, pauzował Huragan Bożków.
1. ATS Wojbórz 10 40:7 30
2. Granica Tłumaczów 11 38:18 27
3. Huragan Bożków 10 27:17 22
4. Zrzeszeni Niwa 11 28:25 17
5. Sparta Stary Waliszów 11 19:30 15
6. Czermna Kudowa-Zdrój 11 26:35 11
7. Orzeł Mąkolno 11 27:39 9
8. Zamek Trzebieszowice 10 9:29 1
9. Lechia Ołdrzychowice 11 26:40 7
(abc)
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz