Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska
SUBREGION. Zespoły niektórych lig nie miały wolnej soboty przedświątecznej - stoczyły boje. Cieszy postawa bardzkiej Unii, która została wiceliderem, oraz noworudzkiego Piasta.
IV LIGA WSCHODNIA
Bielawianka Bielawa - Unia Bardo 0 :1, GKS Kobierzyce - Piast Nowa Ruda 1:1, Polonia-Stal Świdnica- Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:0, Foto-Higiena Gać - Pogoń Oleśnica 6:0, KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Karolina Jaworzyna Śląska 1:3, Wiwa Goszcz - MKP Wołów 1:3, Victoria Świebodzice - Orzeł Sadowice 1:1. Na inny termin przełożono spotkanie Sokoła Marcinkowice i Sokoła Wielkiej Lipy.
1. Foto-Higiena Gać 20 59:18 56
2. Unia Bardo 20 44:32 36
3. Polonia-Stal Świdnica 20 30:10 36
4. MKP Wołów 20 37:29 34
5. Pogoń Oleśnica 20 32:31 32
6. Wiwa Goszcz 20 42:29 32
7. Karolina Jaworzyna Śląska 20 31:38 29
8. Bielawianka Bielawa 20 34:25 29
9. Orzeł Ząbkowice Śląskie 20 27:28 28
10. Sokół Wielka Lipa 19 34:30 25
11. GKS Kobierzyce 20 35:30 23
12. Victoria Świebodzice 20 29:36 23
13. KS Bystrzyca Kąty Wr. 20 24:44 22
14. Sokół Marcinkowice 19 22:34 15
15. Piast Nowa Ruda 20 18:42 13
16. Orzeł Sadowice 20 17:50 11
KLASA OKRĘGOWA
Niemczanka Niemcza - Zryw Gola Świdnicka 0:3, Iskra Jaszkowa Dolna - Nysa Kłodzko 2:2, Górnik Boguszów-Gorce - MKS Szczawno-Zdrój 2:1, LKS Bystrzyca Górna - Victoria Tuszyn 0:4, Orlęta Krosnowice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:4, Piławianka Piława Górna - Zdrój Jedlina-Zdrój 1:3, Unia Złoty Stok - Zjednoczeni Żarów 1:6, Niemczanka Niemcza - Zryw Gola Świdnicka (w-r dla obu zespołów, które nie uczestniczą w rundzie wiosennej).
1. Górnik Boguszów-Gorce 20 38:23 47
2. Nysa Kłodzko 20 64:24 46
3. Zjednoczeni Żarów 20 44:20 43
4. Zdrój Jedlina-Zdrój 20 49:30 39
5. Victoria Tuszyn 20 42:20 37
6. LKS Bystrzyca Górna 20 36:27 34
7. MKS Szczawno-Zdrój 20 39:28 31
8. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 20 40:33 28
9. Pogoń Duszniki-Zdrój 20 33:34 25
10. Iskra Jaszkowa Dolna 20 26:34 24
11. Unia Złoty Stok 20 27:51 19
12. Grom Witków 20 28:47 19
13. Orlęta Krosnowice 20 21:43 17
14. Piławianka Piława Górna 20 20:50 14
15. Zryw Gola Świdnicka 20 31:53 12
Niemczanka Niemcza 20 23:50 12
KLASA A
Grupa III
Sparta Ziębice - Tarnovia Tarnów 5:0, Harnaś Starczówek - LKS Dobrocin 3:3, Ślęża Ciepłowody - Zielni Łagiewniki 0:1, Cis Brzeźnica - Skałki Stolec 0:3, Inter Ożary - Polonia Ząbkowice Śląskie 2:3, Koliber Uciechów - Orzeł Piława Dolna 0:3, Henrykowianka Henryków - Klubokawiarnia Roztocznik 1:0
1. Skałki Stolec 16 64:10 43
2. Sparta Ziębice 16 46:21 37
3. Polonia Ząbkowice Śląskie 16 43:18 34
4. Zieloni Łagiewniki 16 45:32 31
5. Henrykowianka Henryków 16 35:36 27
6. LKS Dobrocin 16 37:39 25
7. Ślęża Ciepłowody 16 37:22 24
8. Harnaś Starczówek 16 28:26 23
9. Klubokawiarnia Roztocznik 16 22:30 23
10. Cis Brzeźnica 16 18:25 19
11. Orzeł Piława Dolna 16 26:37 18
12. Koliber Uciechów 16 17:39 9
13. Inter Ożary 16 27:60 8
14. Tarnovia 16 22:72 1
Grupa IV
Słowianin Wolibórz - Sudety Międzylesie 5:1, LKS Wambierzyce - Zamek Gorzanów 1:4, Hutnik Szczytna - Tęcza Ścinawka Dolna 2:0, Kryształ Stronie Śląskie - Śnieżnik Domaszków 6:2, Łomniczanka Stara Łomnica - Włókniarz Kudowa-Zdrój 0:3, KS Polanica-Zdrój - Polonia Bystrzyca Kłodzka 1:0, Odrodzenie Szalejów Dolny - LKS Bierkowice - spotkanie przełożone na 3 maja br.
1. Kryształ Stronie Śląskie 16 71:14 46
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój 16 64:14 39
3. Śnieżnik Domaszków 16 51:31 32
4. Polonia Bystrzyca Kłodzka 16 59:32 27
5. Hutnik Szczytna 16 48:38 26
6. KS Polanica-Zdrój 16 38:32 25
7. Słowianin Wolibórz 16 34:47 21
8. Sudety Międzylesie 16 33:47 20
9. Zamek Gorzanów 16 39:48 18
10. Łomniczanka Stara Łomnica 16 40:43 18
11. LKS Bierkowice 15 31:45 15
12. LKS Wambierzyce 16 25:45 11
13. Odrodzenie Szalejów Dolny 15 15:59 10
14. Tęcza Ścinawka Dolna 16 20:73 10