Medalowe walki taekwondzistów

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-04-09 12:29:48
BOROWA (gm. Długołęka). Podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Taekwondo '2017 z udziałem ponad 300 zawodniczek i zawodników bardzo dobrze spisała się ekipa MKST Bystrzyca Kłodzka. Podopieczni trenerów Grzegorza Ozimka i Michała Kryczki w klasyfikacji generalnej zajęli trzecie miejsce, zaś indywidualnie też wchodzili na wyżyny.

W układach cup złoty medal wywalczył Filip Doliński, po brązowe sięgnęli Aleksandra Kucha - w układach cup i technikach specjalnych - i Paulina Gredys - w układach cup. W kategorii juniorów Ernest Tatka wywalczył złoty medal w układach formalnych i srebrny - w walkach, Kinga Kaczor - złoty medal w walkach i srebrny w technikach specjalnych, zaś Damian Zarzyka - złoty krążek w walkach. Wiktoria Gozdur w kategorii juniora młodszego zdobyła srebrny medal w walkach.

Punktowane dla zespołu miejsca podczas tych mistrzostw wywalczyli Michał Chojnacki, Maria Jędrzejewska, Aleksandra Kisała, Wiktoria Kruk, Patryk Łazarowicz, Oliwia Rutkowska, Seweryn Śladczyk, Emilia Wadowska i Natalia Wołoszczuk. Gratulacje.