Z boisk piłkarskich różnych szczebli

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2017-04-02 21:39:15
Ostatnia aktualizacja dnia: 2017-10-10 09:49:53
REGION. Rozkręcają się rozgrywki piłkarskie, chociaż nie we wszystkich ligach jest komplet zespołów. Kłopoty finansowe z utrzymaniem klubów tego są przyczyną.

CZWARTA LIGA - WSCHODNIA

Wiwa Goszcz - Unia Bardo 1:2, Sokół Wielka Lipa - Orzeł Ząbkowice Śląskie 4:3, Sokół Marcinkowice - Piast Nowa Ruda 5:1, Bielawianka Bielawa - Victoria Świebodzice 6:0, KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Orzeł sadowice 3:1, Foto-Higiena Gać - MKP Wołów 1:1, GKS Kobierzyce - Karolina Jaworzyna Śląska 1:2, Polonia-Stal Świdnica - Pogoń Oleśnica 0:2.

1. Foto-Higiena Gać                         18        51:17        50
2. Polonia-Stal Swidnica                 18        30:18        35
3. Pogoń Oleśnica                           18        32:25        31
4. Unia Bardo                                    18        41:32        30
5. Wiwa Goszcz                                 18        38:25        29
6. MKP Wołów                                   18        31:28        28
7. Karolina Jaworzyna Śląska        18        27:35        26
8. Bielawianka Bielawa                   18        33:24        26
9. Sokół Wielka Lipa                        18        34:29        25
10. Orzeł Ząbkowice Śląskie          18        26:28        24
11. Vicotria Świebodzice                  18        28:33        22
12. KS Bystrzyca Kąty Wr.                 18        23:38        22
13. GKS Kobierzyce                          18        34:29        21
14. Sokół Marcinkowice                   18        22:33        15
15. Orzeł Sadowice                           18        15:46        10
16. Piast Nowa Ruda                       18        16:41          9


KLASA OKREGOWA

Unia Złoty Stok - Zryw Gola Świdnicka 3:0 (wo), Iskra Jaszkowa Dolna - Zdrój Jedlina-Zdrój 0:2, Zjednoczeni Żarów - Nysa Kłodzko 2:1, Niemczanka Niemcza - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3, Orlęta Krosnowice - MKS Szczawno-Zdrój 1:0, Piławianka Piława Górna - Victoria Tuszyn 1:0, LKS Bystrzyca Górna - Pogoń Duszniki-Zdrój 2:1, Grom Witków - Górnik Boguszów-Gorce 3:0.

1. Nysa Kłodzko                                   18        56:22        42
2. Górnik Boguszów-Gorce               18        34:21        41
3. Zjednoczeni Żarów                         18        33:19        37
4. LKS Bystrzyca Górna                      18        34:18        34
5. Zdrój Jedlina-Zdrój                         18        43:29        33
6. Victoria Tuszyn                                18        36:19        31
7. MKS Szczawno-Zdrój                     18        33:24        28
8. Pogoń Duszniki-Zdrój                    18        31:29        25
9. Zamek Kamieniec Ząbkowicki    18        33:32        22
10. Iskra Jaszkowa Dolna                 18        21:32        20
11. Unia Złoty Stok                              18        26:39        19
12. Orlęta Krosnowice                       18        19:37        17
13. Grom Witków                                18        25:41        16
14. Piławianka Piława Górna           18        19:44        14
15. Zryw Gola Świdnica                     18        31:47        12
      Niemczanka                                   18        23:44        12   

KLASA A
Grupa III


Zieloni Łagiewniki - Cis Brzeźnica 0:0, Harnaś Starczówek - Ślęża Ciepłowody 0:5, Tarnovia Tarnów - LKS Dobrocin 1:1, Henrykowianka Henryków - Sparta Ziębice 3:2, Inter Ożary - Skałki Stolec 0:0, Koliber Uciechów - Klubokawiarnia Roztocznik 1:2, Orzeł Piława Dolna - Polonia Ząbkowice Śląskie 0:3.

1. Skałki Stolec                                14        58:9          37
2. Sparta Ziębice                             14        38:21        31
3. Polonia Ząbkowice Śląskie      14        38:16        28
4. Zieloni Łagiewniki                      14        42:31        25
5. LKS Dobrocin                              14        34:31        24
6. Henrykowianka Henryków        14        33:33        24
7. Harnaś Starczówek                    14        25:22        22
8. Ślęża Ciepłowody                       14        32:21        21
9. Klubokawiarnia Roztocznik       14        19:28        20
10. Cis Brzeźnica                            14        18:19        19
11. Orzeł Piława dolna                   14        22:37        12
12. Koliber Uciechów                     14        17:34          9
13. Inter Ożary                                  14        24:54          8
14. Tarnovia Tarnów                       14        21:65          1

Grupa IV

Zamek Gorzanów - Kryształ Stronie Śląskie 0:6, Słowianin Wolibórz - LKS Wambierzyce 2:3, Hutnik Szczytna - Sudety Międzylesie 2:3, Łomniczanka Stara Łomnica - Tęcza Ścinawka Dolna 7:0, Odrodzenie szalejów Dolny - Śnieżnik Domaszków 1:1, KS Polanica-Zdrój - Włókniarz Kudowa-Zdrój 2:1, Polonia Bystrzyca Kłodzka - LKS Bierkowice 5:1.

1. Kryształ Stronie Śląskie                  14        54:12        40
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój                14        58:14        33
3. Śnieżnik Domaszków                     14        45:23        29
4. Polonia Bystrzyca Kłodzka             14        51:30        24
5. KS Polanica-Zdrój                           14        36:31        21
6. Hutnik Szczytna                                14        43:36        20
7. Łomniczanka Stara Łomnica        14        38:36        18
8. Słowianin Wolibórz                         14        28:38        18
9. Sudety Międzylesie                          14        29:42        17
10. Zamek Gorzanów                          14        33:44        15
11. LKS Bierkowice                              14        30:44        14
12. LKS Wambierzye                           14        24:38        11
13. Odrodzenie Szalejów Dolny        14        15:56        10
14. Tęcza Ścinawka Dolna                 14        20:60        10

Klasa B
Grupa I


Piasek Potworów - Spartakus Byczeń 4:2, Perła Płonica - Victoria Dębowiec 4:3, Przedborowianka Przedborowa - Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2:1, Czarni Braszowice - Wieża Rudnica 2:5, Błękitni Niedźwiedź - Znicz Lubnów 1:2.

1. Wieża Rudcnia                                  10        46:13        24
2. Perła Płonica                                     10        46:34        19
3. Znicz Lubnów                                    10        34:28        19
4. Spartakus Byczeń                             10        31:34        18
5. Zamek II Kamieniec Ząbk.              10        36:16        18
6. Błękitni Niedźwiedź                          10        35:19        16
7. Victoria Dębowiec                            10        31:23        13
8. Czarni Braszowice                           10        21:33        10
9. Przedborowianka Przedborowa    10          9:43          4
10. Piasek Potworów                           10        11:57          4

Grupa II

Zrzeszeni Niwa - Huragan Bożków 0:2, Czermna Kudowa-Zdrój - Orzeł Mąkolno 2:2, Sparta Stary Waliszów - Granica Tłumaczów 1:2, ATS Wojbórz - Lechia Ołdrzychowice?
Pauzował Zamek Trzebieszowice.

1. ATS Wojbórz                           8        34:7          24
2. Granica Tłumaczów              9        33:12        24
3. Huragan Bożków                   9        24:15        19
4. Sparta Stary Waliszów         9        16:27        12
5. Zrzeszeni Niwa                      9        20:21        11
6. Orzeł Mąkolno                        9        25:36          8
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
  • Studio27
  • Hover-dkl
  • Kotlina-dkl
  • 18741178_1693390047637392_1853228814_n
  • Enerson

najnowsze artykuły

Mini_pt-medal0
Niedziela, 2017-10-22
List_mini_pt-tance0
Niedziela, 2017-10-22
List_mini_pt-szachowe0
Niedziela, 2017-10-22
List_mini_pt-nietypowe
Niedziela, 2017-10-22
List_mini_pt-dzik1
Sobota, 2017-10-21
List_mini_pt-sztab0
Sobota, 2017-10-21
List_mini_pt-energia8
Sobota, 2017-10-21
List_mini_pt-nozna01
Sobota, 2017-10-21
List_mini_pt-lecie
Sobota, 2017-10-21
List_mini_pt-gorzuchow0
Piątek, 2017-10-20
polecamy
 
 









ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz