Po rywalizacji leśników

ZIELENIEC / DOLNY ŚLĄSK. Jeszcze nie umilkły echa II Otwartych Mistrzostw Leśników w narciarstwie alpejskim. Odbyły się w minioną sobotę w najwyższej części Dusznik Zdroju z udziałem ponad setki zawodniczek i zawodników - również pracujących na rzecz nadleśnictw.

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli: dzieci do lat 12 - Tymon Nowak (Kowary), młodzi od 13 do 18 lat -  Kacper Pasiut Kamienna Góra), kobiety 19-40 lat - Marta Grzegorz (Świeradów), kobiety powyżej 40 lat - Oksana Kmiecik (Bardo), mężczyźni 19-40 lat - Bartłomiej Wasileńczyk (Kostrzyca), powyżej 40 lat - Andrzej Gliński (Bystrzyca Kłodzka). Zespołowo I miejsce wywalczyła ekipa Szczytnej - Ewa Siedlarczyk, Wojciech Szatniewski, Piotr Szatniewski, Michał Smolarz. Klasyfikację rodzinną wygrali Dariusz i Tymon Nowakowie z Kowar.