Z boisk piłkarskich Dolnego Śląska
Napisano dnia: 2016-10-23 20:22:51
SUBREGION. Coraz bliżej końca jesiennej rundy rozgrywek piłkarskich. W ten weekend niektórzy faworyci zawiedli, zaś zdani na porażki wygrali lub zremisowali w spotkaniach. A szczegóły poniżej.
W IV lidze "Piast" z czerwoną latarnią
Po sobotnim meczu z Orłem Sadowice noworudzki Piast zdecydowanie będzie miał pod górę. Przegrał to spotkanie 0:2 i... awansował na ostatnie miejsce w tabeli. Natomiast w derbach powiatu ząbkowickiego Orzeł Ząbkowice Śląskie pokonał Unię Bardo 4:1.
Inne wyniki z tej grupy: Karolina Jaworzyna Śląska - Bielawianka Bielawa 2:0, Pogoń Olesnica - MKP Wołów 1:3, Sokół Wielka Lipa - Victoria Świebodzice 2:2, Sokół Marcinkowice - Wiwa Goszcz 0:1, Polonia-Stal Świdnica - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 4:0, GKS KObierzyce - Foto-Higienia Gać 2:3.
1. Foto-Higiena Gać 11 30:8 33
2. Polonia-Stal Świdnica 11 20:6 26
3. Bielawianka Bielawa 11 19:13 19
4. Victoria Świebodzice 11 19:11 19
5. Wiwa Goszcz 11 22:14 18
6. MKP Wołów 11 17:13 18
7. Orzeł Ząbkowice Śląskie 11 14:13 17
8. Unia Bardo 11 26:21 17
9. Karolina Jaworzyna Śląska 11 18:19 16
10. GKS Kobierzyce 11 23:15 15
11. Pogoń Oleśnica 11 15:21 12
12. Sokół Wielka Lipa 11 16:18 12
13. KS Bystrzyca Kąty Wr. 11 9:22 10
14. Sokół Marcinkowice 11 7:18 7
15. Orzeł Sadowice 11 7:32 3
16. Piast Nowa Ruda 11 8:26 3
Lider przegrywa i przewodzi w Klasie okręgowej
Nysa Kłodzko tylko zremisowała z Pogonią Duszniki-Zdrój 2:2 i nadal jest wiceliderem rozgrywek. Tymczasem boguszowsko-gorczański Górnik przegrał na wyjeździe ze Zjednoczonymi Żarów 0:1 i... zachował pierwsze miejsce w tabeli.
Wyniki innych spotkań: Zamek kamieniec Ząbkowicki - Grom Witków 1:3, Zdrój Jedlina-Zdrój - Victoria Tuszyn 3:1, Zryw Gola Świdnicka - MKS Szczawno-Zdrój 0:2, Unia Złoty Stok - LKS Bystrzyca Górna 2:1, Iskra Jaszkowa Dolna - Orlęta Krosnowice 0:2, Niemczanka Niemcza - Piławianka Piława Górna 5:1.
1. Górnik Boguszów-Gorce 11 21:10 26
2. Nysa Kłodzko 11 35:10 24
3. Zjednoczeni Żarów 11 18:9 23
4. Victoria Tuszyn 11 24:12 20
5. LKS Bystrzyca Górna 11 21:13 19
6. MKS Szczawno-Zdrój 11 21:15 18
7. Unia Złoty Stok 11 19:18 16
8. Zdrój Jedlina-Zdrój 11 25:19 15
9. Pogoń Duszniki-Zdrój 11 18:18 15
10. Iskra Jaszkowa Dolna 11 12:21 14
11. Zamek kamieniec Ząbkowicki 11 15:21 11
12. Orlęta Krosnowice 11 11:23 10
13. Niemczanka Niemcza 11 18:26 9
14. Zryw Gola Świdnicka 11 22:29 8
15. Grom Witków 11 12:27 7
16. Piławianka Piława Górna 11 11:32 7
Tak grano w Klasie A
Grupa III
Klubokawiarnia Roztocznik - Harnaś Starczówek 0:0, Polonia Ząbkowice Śląskie - Skałki Stolec 0:4, Orzeł Piława Dolna - Sparta Ziębice 1:4, Koliber Uciechów - Zieloni Łagiewniki 1:3, Inter Ożary - LKS Dobrocin 1:2, Henrykowianka Henryków - Ślęża Ciepłowody 0:3, Cis Brzeźnica - Tarnovia Tarnów 5:1.
1. Skałki Stolec 11 53:9 30
2. Sparta Ziębice 11 28:16 25
3. Polonia Ząbkowice Śląskie 11 30:14 21
4. Henrykowianka Henryków 11 25:24 21
5. Harnaś Starczowek 11 18:13 19
6. Zieloni Łagiewniki 11 28:26 18
7. LKS Dobrocin 11 29:28 17
8. Cis Brzeźnica 11 17:17 17
9. Ślęża Ciepłowody 11 21:20 14
10. Klubokawiarnia Roztocznik 11 13:24 13
11. Orzeł Piława Dolna 11 21:29 12
12. Koliber Uciechów 11 15:28 9
13. Inter Ożary 11 21:38 7
14. Tarnovia Tarnów 11 19:52 0
Grupa IV
Włókniarz Kudowa-Zdrój - Słowianin Wolibórz 7:0, LKS Bierkowice - Śnieżnik Domaszków 3:7, Polonia Bystrzyca Kłodzka - Tęcza Ścinawka Dolna 7:2, KS Polanica-Zdrój - Zamek Gorzanów 2:3, Odrodzenie Szalejów - Sudety Międzylesie 1:5, Łomniczanka Stara Łomnica - LKS Wambierzyce 1:2, Kryształ Stronie Śląskie - Hutnik Szczytna 7:2.
1. Kryształ Stronie Śląskie 11 43:11 31
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój 11 50:11 30
3. Śnieżnik Domaszków 11 39:17 25
4. Polonia Bystrzyca Kłodzka 11 44:26 18
5. Hutnik Szczytna 11 38:31 16
6. KS Polanica-Zdrój 11 30:25 15
7. Słowianin Wolibórz 11 22:31 15
8. LKS Bierkowice 11 27:29 14
9. Zamek Gorzanów 11 30:33 14
10. Łomniczanka Stara Łomnica 11 25:28 14
11. Sudety Międzylesie 11 21:34 11
12. Tęcza Ścinawka Dolna 11 16:49 7
13. LKS Wambierzyce 11 19:33 7
14. Odrodzenie Szalejów Dolny 11 8:54 3
Na boiskach Klasy B
Grupa I
Piasek potworów - Perła Płonica 0:8, Spartakus Byczeń - Przedborowianka Przedborowa 7:3, Victoria Dębowiec - Czarni Braszowice - 6:1, Wieża Rudnica - Znicz Lubnów 7:1, Zamek II Kamienic Ząbkowicki - Błękitni Niedźwiedź przeniesiony na 6 listopada.
1. Wieża Rudnica 8 39:11 18
2. Spartakus Byczeń 8 26:24 18
3. Błękitni Niedźwiedź 7 32:11 16
4. Perła Płonica 8 36:28 13
5. Znicz Lubnów 8 23:26 13
6. Zamek II Kamieniec Ząbk. 7 27:11 12
7. Victoria Dębowiec 8 24:19 10
8. Czarni Braszowice 8 18:24 10
9. Przedborowianka Przedborowa 8 7:38 1
10. Piasek Potworów 8 6:46 1
Grupa II
Zamek Trzebieszowice - Czermna Kudowa-Zdrój 0:2, Huragan Bożków - Sparta Stary Waliszów 4:1, Orzeł Mąkolno - ATS Wojbórz 1:8, Granica Tłumaczów - Lechia Ołdrzychowice 8:2, pauzowali Zrzeszeni Niwa.
1. ATS Wojbórz 7 31:7 21
2. Granica Tłumaczów 7 31:8 21
3. Huragan Bożków 7 19:12 15
4. Sparta Stary Waliszów 7 10:21 9
5. Zrzeszeni Niwa 7 17:18 8
6. Lechia Ołdrzychowice 8 26:31 7
7. Orzeł Mąkolno 7 19:29 7
8. Czermna Kudowa-Zdrój 7 17:27 6
9. Zamek Trzebieszowice 7 6:23 0
W IV lidze "Piast" z czerwoną latarnią
Po sobotnim meczu z Orłem Sadowice noworudzki Piast zdecydowanie będzie miał pod górę. Przegrał to spotkanie 0:2 i... awansował na ostatnie miejsce w tabeli. Natomiast w derbach powiatu ząbkowickiego Orzeł Ząbkowice Śląskie pokonał Unię Bardo 4:1.
Inne wyniki z tej grupy: Karolina Jaworzyna Śląska - Bielawianka Bielawa 2:0, Pogoń Olesnica - MKP Wołów 1:3, Sokół Wielka Lipa - Victoria Świebodzice 2:2, Sokół Marcinkowice - Wiwa Goszcz 0:1, Polonia-Stal Świdnica - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 4:0, GKS KObierzyce - Foto-Higienia Gać 2:3.
1. Foto-Higiena Gać 11 30:8 33
2. Polonia-Stal Świdnica 11 20:6 26
3. Bielawianka Bielawa 11 19:13 19
4. Victoria Świebodzice 11 19:11 19
5. Wiwa Goszcz 11 22:14 18
6. MKP Wołów 11 17:13 18
7. Orzeł Ząbkowice Śląskie 11 14:13 17
8. Unia Bardo 11 26:21 17
9. Karolina Jaworzyna Śląska 11 18:19 16
10. GKS Kobierzyce 11 23:15 15
11. Pogoń Oleśnica 11 15:21 12
12. Sokół Wielka Lipa 11 16:18 12
13. KS Bystrzyca Kąty Wr. 11 9:22 10
14. Sokół Marcinkowice 11 7:18 7
15. Orzeł Sadowice 11 7:32 3
16. Piast Nowa Ruda 11 8:26 3
Lider przegrywa i przewodzi w Klasie okręgowej
Nysa Kłodzko tylko zremisowała z Pogonią Duszniki-Zdrój 2:2 i nadal jest wiceliderem rozgrywek. Tymczasem boguszowsko-gorczański Górnik przegrał na wyjeździe ze Zjednoczonymi Żarów 0:1 i... zachował pierwsze miejsce w tabeli.
Wyniki innych spotkań: Zamek kamieniec Ząbkowicki - Grom Witków 1:3, Zdrój Jedlina-Zdrój - Victoria Tuszyn 3:1, Zryw Gola Świdnicka - MKS Szczawno-Zdrój 0:2, Unia Złoty Stok - LKS Bystrzyca Górna 2:1, Iskra Jaszkowa Dolna - Orlęta Krosnowice 0:2, Niemczanka Niemcza - Piławianka Piława Górna 5:1.
1. Górnik Boguszów-Gorce 11 21:10 26
2. Nysa Kłodzko 11 35:10 24
3. Zjednoczeni Żarów 11 18:9 23
4. Victoria Tuszyn 11 24:12 20
5. LKS Bystrzyca Górna 11 21:13 19
6. MKS Szczawno-Zdrój 11 21:15 18
7. Unia Złoty Stok 11 19:18 16
8. Zdrój Jedlina-Zdrój 11 25:19 15
9. Pogoń Duszniki-Zdrój 11 18:18 15
10. Iskra Jaszkowa Dolna 11 12:21 14
11. Zamek kamieniec Ząbkowicki 11 15:21 11
12. Orlęta Krosnowice 11 11:23 10
13. Niemczanka Niemcza 11 18:26 9
14. Zryw Gola Świdnicka 11 22:29 8
15. Grom Witków 11 12:27 7
16. Piławianka Piława Górna 11 11:32 7
Tak grano w Klasie A
Grupa III
Klubokawiarnia Roztocznik - Harnaś Starczówek 0:0, Polonia Ząbkowice Śląskie - Skałki Stolec 0:4, Orzeł Piława Dolna - Sparta Ziębice 1:4, Koliber Uciechów - Zieloni Łagiewniki 1:3, Inter Ożary - LKS Dobrocin 1:2, Henrykowianka Henryków - Ślęża Ciepłowody 0:3, Cis Brzeźnica - Tarnovia Tarnów 5:1.
1. Skałki Stolec 11 53:9 30
2. Sparta Ziębice 11 28:16 25
3. Polonia Ząbkowice Śląskie 11 30:14 21
4. Henrykowianka Henryków 11 25:24 21
5. Harnaś Starczowek 11 18:13 19
6. Zieloni Łagiewniki 11 28:26 18
7. LKS Dobrocin 11 29:28 17
8. Cis Brzeźnica 11 17:17 17
9. Ślęża Ciepłowody 11 21:20 14
10. Klubokawiarnia Roztocznik 11 13:24 13
11. Orzeł Piława Dolna 11 21:29 12
12. Koliber Uciechów 11 15:28 9
13. Inter Ożary 11 21:38 7
14. Tarnovia Tarnów 11 19:52 0
Grupa IV
Włókniarz Kudowa-Zdrój - Słowianin Wolibórz 7:0, LKS Bierkowice - Śnieżnik Domaszków 3:7, Polonia Bystrzyca Kłodzka - Tęcza Ścinawka Dolna 7:2, KS Polanica-Zdrój - Zamek Gorzanów 2:3, Odrodzenie Szalejów - Sudety Międzylesie 1:5, Łomniczanka Stara Łomnica - LKS Wambierzyce 1:2, Kryształ Stronie Śląskie - Hutnik Szczytna 7:2.
1. Kryształ Stronie Śląskie 11 43:11 31
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój 11 50:11 30
3. Śnieżnik Domaszków 11 39:17 25
4. Polonia Bystrzyca Kłodzka 11 44:26 18
5. Hutnik Szczytna 11 38:31 16
6. KS Polanica-Zdrój 11 30:25 15
7. Słowianin Wolibórz 11 22:31 15
8. LKS Bierkowice 11 27:29 14
9. Zamek Gorzanów 11 30:33 14
10. Łomniczanka Stara Łomnica 11 25:28 14
11. Sudety Międzylesie 11 21:34 11
12. Tęcza Ścinawka Dolna 11 16:49 7
13. LKS Wambierzyce 11 19:33 7
14. Odrodzenie Szalejów Dolny 11 8:54 3
Na boiskach Klasy B
Grupa I
Piasek potworów - Perła Płonica 0:8, Spartakus Byczeń - Przedborowianka Przedborowa 7:3, Victoria Dębowiec - Czarni Braszowice - 6:1, Wieża Rudnica - Znicz Lubnów 7:1, Zamek II Kamienic Ząbkowicki - Błękitni Niedźwiedź przeniesiony na 6 listopada.
1. Wieża Rudnica 8 39:11 18
2. Spartakus Byczeń 8 26:24 18
3. Błękitni Niedźwiedź 7 32:11 16
4. Perła Płonica 8 36:28 13
5. Znicz Lubnów 8 23:26 13
6. Zamek II Kamieniec Ząbk. 7 27:11 12
7. Victoria Dębowiec 8 24:19 10
8. Czarni Braszowice 8 18:24 10
9. Przedborowianka Przedborowa 8 7:38 1
10. Piasek Potworów 8 6:46 1
Grupa II
Zamek Trzebieszowice - Czermna Kudowa-Zdrój 0:2, Huragan Bożków - Sparta Stary Waliszów 4:1, Orzeł Mąkolno - ATS Wojbórz 1:8, Granica Tłumaczów - Lechia Ołdrzychowice 8:2, pauzowali Zrzeszeni Niwa.
1. ATS Wojbórz 7 31:7 21
2. Granica Tłumaczów 7 31:8 21
3. Huragan Bożków 7 19:12 15
4. Sparta Stary Waliszów 7 10:21 9
5. Zrzeszeni Niwa 7 17:18 8
6. Lechia Ołdrzychowice 8 26:31 7
7. Orzeł Mąkolno 7 19:29 7
8. Czermna Kudowa-Zdrój 7 17:27 6
9. Zamek Trzebieszowice 7 6:23 0
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz