Z dolnośląskich boisk piłkarskich
Napisano dnia: 2016-09-19 18:35:35
SUBREGION. Podczas niektórych meczów uzyskano tak duże wyniki, że można odnieść wrażenie, że Goliat spotkał się z myszą i nawrzucał jej ziaren. Nie w każdym przypadku różnicę w poziomie gry da się wytłumaczyć wypadkiem przy pracy.
CZWARTA LIGA - grupa wschodnia
Foto-Higiena Gać - Piast Nowa Ruda 3:1, GKS Kobierzyce - Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:2, Bielawianka - Bielawa Sokół Marcinkowice 3:0, Polonia-Stal Świdnica - Sokół Wielka Lipa 2:1, KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Pogoń Oleśnica 2:1, Wiwa Goszcz - Karolina Jaworzyna Śląska 4:3, Unia Bardo - Orzeł Sadowice 3:0.
1. Foto-Higiena Gać 6 17:4 18
2. Polonia-Stal Świdnica 6 12:3 16
3. Bielawianka Bielawa 6 11:5 12
4. Unia Bardo 6 13:9 11
5. MKP Wołów 6 8:5 11
6. Orzeł Ząbkowice Śląskie 6 6:5 10
7. KGS Kobierzyce 6 15:5 10
8. Wiwa Goszcz 6 14:9 9
9. Victoria Świebodzice 6 9:5 8
10. Karolina Jaworzyna Śląska 6 10:14 6
11. KS Bystrzyca Kąty Wr. 6 6:12 6
12. Sokół Wielka Lipa 6 6:10 5
13. Pogoń Oleśnica 6 5:11 4
14. Sokół Marcinkowice 6 5:11 4
15. Piast Nowa Ruda 6 5:12 3
16. Orzeł Sadowice 6 1:23 0
LIGA OKRĘGOWA
Gro Witków - Unia Złoty Stok 0:1, Iskra Jaszkowa Dolna - Zjednoczeni Żarów 0:3, Niemczanka Niemcza - Nysa Kłodzko 1:4, Piławianka Piława Górna - Zryw Gola Świdnicka 2:1, Orlęta Krosnowice - Zdrój Jedlina-Zdrój 2:2, LKS Bystrzyca Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3:0, Górnik Boguszów-Gorce - Victoria Tuszyn 1:0, Pogoń Duszniki-Zdrój - MKS Szczawno-Zdrój 0:0.
1. Nysa Kłodzko 6 23:6 16
2. Górnik Boguszów-Gorce 6 11:3 16
3. Zjednoczeni Żarów 6 12:6 13
4. Victoria Tuszyn 6 11:3 11
5. LKS Bystrzyca Górna 6 11:5 10
6. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6 11:10 10
7. Unia Złoty Stok 6 12:10 9
8. Pogoń Duszniki-Zdrój 6 8:7 8
9. Zdrój Jedlina-Zdrój 6 12:9 7
10. MKS Szczawno-Zdrój 6 6:7 7
11. Piławianka Piława Górna 6 7:16 6
12. Zryw Gola Świdnicka 6 10:13 5
13. Orlęta Krosnowice 6 7:11 5
14. Iskra Jaszkowa Dolna 6 4:15 4
15. Niemczanka Niemcza 6 6:17 3
16. Grom Witków 6 3:16 0
KLASA A
Grupa III
Harnaś Starczówek - Inter Ożary 1:0, Henrykowianka Henryków - Koliber Uciechów 3:2, Cis Brzeźnica - Orzeł Piława Dolna 1:0, Tarnovia Tarnów - Polonia Ząbkowice Śląskie 1:5, Ślęża Ciepłowody - Klubokawiarnia Roztocznik 1:2, LKS Dobrocin - Skałki Stolec 1:5, Zieloni Łagiewniki - Sparta Ziębice 3:2.
1. Skałki Stolec 6 31:5 18
2. Polonia Ząbkowice Śląskie 6 23:3 16
3. Harnaś Starczówek 6 13:4 15
4. Sparta Ziębice 6 16:10 13
5. Zieloni Łagiewniki 6. 19:12 12
6. Klubokawiarnia Roztocznik 6 11:10 12
7. Henrykowianka Henryków 6 13:15 9
8. LKS Dobrocin 6 13:19 7
9. Cis Brzeźnica 6. 4:10 7
10. Koliber Uciechów 6 7:12 5
11. Inter Ożary 6 8:23 4
12. Orzeł Piława Dolna 6 9:17 3
13. Ślęża Ciepłowody 6 7:17 1
14. Tarnovia Tarnów 6 7:24 0
Grupa IV
Słowian Wolibórz - Odrodzenie Szalejów Dolny 6:0, Łomniczanka Stara Łomnica - KS Polanica-Zdrój 1:0, Kryształ Stronie Śląskie - Polonia Bystrzyca Kłodzka 2:2, Hutnik Szczytna - LKS Bierkowice 4:6, LKS Wambierzyce - Włókniarz Kudowa-Zdrój 2:5, Zamek Gorzanów - Tęcza Ścinawka Dolna 5:1, mecz Sudetów Międzylesie ze Śnieżnikiem Domaszków przeniesiono na 22 bm.
1. Kryształ Stronie Śląskie 6 18:6 16
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój 6 22:7 15
3. Słowianin Wolibórz 6 15:5 14
4. Śnieżnik Domaszków 5 15:6 12
5. Hutnik Szczytna 6 22:15 9
6. Polonia Bystrzyca Kłodzka 6 17:12 9
7. KS Polanica-Zdrój 6 17:15 8
8. LKS Bierkowice 6 12:14 7
9. Łomniczanka Stara Łomnica 6 12:15 7
10. Zamek Gorzanów 6 13:16 6
11. Sudety Międzylesie 5 10:12 5
12. Tęcza Ścinawka Dolna 6 8:26 4
13. Odrodzenie Szalejów Dolny 6 3:27 3
14. LKS Wambierzyce 6 9:17 1
KLASA B
Grupa I
Victoria Dębowiec - Piasek Potworów 7:0, Zamek II Kamieniec Ząbkowicki - Spartakus Byczeń 0:3, Wieża Rudnica - Perła Płonica 9:2, Znicz Lubnów - Przedborowianka Przedborowa 4:2, Błękitni Niedźwiedź - Czarni Braszowice 3:3.
1. Wieża Rudnica 3 19:4 9
2. Znicz Lubnów 3 11:4 9
3. Spartakus Byczeń 3 11:5 9
4. Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 3 11:5 4
5. Perła Płonica 3 12:15 4
6. Błękitni Niedźwiedź 3 14:6 4
7. Victoria Dębowiec 3 11:10 3
8. Czarni Braszowice 3 6:12 1
9. Przedborowianka Przedborowa 3 2:18 0
10. Piasek Potworów 3 6:24 0
Grupa II
Orzeł Mąkolno - Zamek Trzebieszowice 4:2, Granica Tłumaczów - Zrzeszeni Niwa 3:1, Lechia Ołdrzychowice - Czermna Kudowa-Zdrój 4:5, ATS Wojbórz - Sparta Stary Waliszów 6:0, pauzował Huragan Bożków.
1. Granica Tłumaczów 3 14:4 9
2. Orzeł Mąkolno 3 12:8 7
3. ATS Wojbórz 2 8:1 6
4. Huragan Bożków 2 6:2 6
5. Czermna Kudowa-Zdrój 3 11:15 3
6. Sparta Stary Waliszów 3 4:12 3
7. Zrzeszeni Niwa 3 4:9 1
8. Zamek Trzebieszowice 2 4:7 0
9. Lechia Ołdrzychowice 3 6:11 0
CZWARTA LIGA - grupa wschodnia
Foto-Higiena Gać - Piast Nowa Ruda 3:1, GKS Kobierzyce - Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:2, Bielawianka - Bielawa Sokół Marcinkowice 3:0, Polonia-Stal Świdnica - Sokół Wielka Lipa 2:1, KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Pogoń Oleśnica 2:1, Wiwa Goszcz - Karolina Jaworzyna Śląska 4:3, Unia Bardo - Orzeł Sadowice 3:0.
1. Foto-Higiena Gać 6 17:4 18
2. Polonia-Stal Świdnica 6 12:3 16
3. Bielawianka Bielawa 6 11:5 12
4. Unia Bardo 6 13:9 11
5. MKP Wołów 6 8:5 11
6. Orzeł Ząbkowice Śląskie 6 6:5 10
7. KGS Kobierzyce 6 15:5 10
8. Wiwa Goszcz 6 14:9 9
9. Victoria Świebodzice 6 9:5 8
10. Karolina Jaworzyna Śląska 6 10:14 6
11. KS Bystrzyca Kąty Wr. 6 6:12 6
12. Sokół Wielka Lipa 6 6:10 5
13. Pogoń Oleśnica 6 5:11 4
14. Sokół Marcinkowice 6 5:11 4
15. Piast Nowa Ruda 6 5:12 3
16. Orzeł Sadowice 6 1:23 0
LIGA OKRĘGOWA
Gro Witków - Unia Złoty Stok 0:1, Iskra Jaszkowa Dolna - Zjednoczeni Żarów 0:3, Niemczanka Niemcza - Nysa Kłodzko 1:4, Piławianka Piława Górna - Zryw Gola Świdnicka 2:1, Orlęta Krosnowice - Zdrój Jedlina-Zdrój 2:2, LKS Bystrzyca Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3:0, Górnik Boguszów-Gorce - Victoria Tuszyn 1:0, Pogoń Duszniki-Zdrój - MKS Szczawno-Zdrój 0:0.
1. Nysa Kłodzko 6 23:6 16
2. Górnik Boguszów-Gorce 6 11:3 16
3. Zjednoczeni Żarów 6 12:6 13
4. Victoria Tuszyn 6 11:3 11
5. LKS Bystrzyca Górna 6 11:5 10
6. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6 11:10 10
7. Unia Złoty Stok 6 12:10 9
8. Pogoń Duszniki-Zdrój 6 8:7 8
9. Zdrój Jedlina-Zdrój 6 12:9 7
10. MKS Szczawno-Zdrój 6 6:7 7
11. Piławianka Piława Górna 6 7:16 6
12. Zryw Gola Świdnicka 6 10:13 5
13. Orlęta Krosnowice 6 7:11 5
14. Iskra Jaszkowa Dolna 6 4:15 4
15. Niemczanka Niemcza 6 6:17 3
16. Grom Witków 6 3:16 0
KLASA A
Grupa III
Harnaś Starczówek - Inter Ożary 1:0, Henrykowianka Henryków - Koliber Uciechów 3:2, Cis Brzeźnica - Orzeł Piława Dolna 1:0, Tarnovia Tarnów - Polonia Ząbkowice Śląskie 1:5, Ślęża Ciepłowody - Klubokawiarnia Roztocznik 1:2, LKS Dobrocin - Skałki Stolec 1:5, Zieloni Łagiewniki - Sparta Ziębice 3:2.
1. Skałki Stolec 6 31:5 18
2. Polonia Ząbkowice Śląskie 6 23:3 16
3. Harnaś Starczówek 6 13:4 15
4. Sparta Ziębice 6 16:10 13
5. Zieloni Łagiewniki 6. 19:12 12
6. Klubokawiarnia Roztocznik 6 11:10 12
7. Henrykowianka Henryków 6 13:15 9
8. LKS Dobrocin 6 13:19 7
9. Cis Brzeźnica 6. 4:10 7
10. Koliber Uciechów 6 7:12 5
11. Inter Ożary 6 8:23 4
12. Orzeł Piława Dolna 6 9:17 3
13. Ślęża Ciepłowody 6 7:17 1
14. Tarnovia Tarnów 6 7:24 0
Grupa IV
Słowian Wolibórz - Odrodzenie Szalejów Dolny 6:0, Łomniczanka Stara Łomnica - KS Polanica-Zdrój 1:0, Kryształ Stronie Śląskie - Polonia Bystrzyca Kłodzka 2:2, Hutnik Szczytna - LKS Bierkowice 4:6, LKS Wambierzyce - Włókniarz Kudowa-Zdrój 2:5, Zamek Gorzanów - Tęcza Ścinawka Dolna 5:1, mecz Sudetów Międzylesie ze Śnieżnikiem Domaszków przeniesiono na 22 bm.
1. Kryształ Stronie Śląskie 6 18:6 16
2. Włókniarz Kudowa-Zdrój 6 22:7 15
3. Słowianin Wolibórz 6 15:5 14
4. Śnieżnik Domaszków 5 15:6 12
5. Hutnik Szczytna 6 22:15 9
6. Polonia Bystrzyca Kłodzka 6 17:12 9
7. KS Polanica-Zdrój 6 17:15 8
8. LKS Bierkowice 6 12:14 7
9. Łomniczanka Stara Łomnica 6 12:15 7
10. Zamek Gorzanów 6 13:16 6
11. Sudety Międzylesie 5 10:12 5
12. Tęcza Ścinawka Dolna 6 8:26 4
13. Odrodzenie Szalejów Dolny 6 3:27 3
14. LKS Wambierzyce 6 9:17 1
KLASA B
Grupa I
Victoria Dębowiec - Piasek Potworów 7:0, Zamek II Kamieniec Ząbkowicki - Spartakus Byczeń 0:3, Wieża Rudnica - Perła Płonica 9:2, Znicz Lubnów - Przedborowianka Przedborowa 4:2, Błękitni Niedźwiedź - Czarni Braszowice 3:3.
1. Wieża Rudnica 3 19:4 9
2. Znicz Lubnów 3 11:4 9
3. Spartakus Byczeń 3 11:5 9
4. Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 3 11:5 4
5. Perła Płonica 3 12:15 4
6. Błękitni Niedźwiedź 3 14:6 4
7. Victoria Dębowiec 3 11:10 3
8. Czarni Braszowice 3 6:12 1
9. Przedborowianka Przedborowa 3 2:18 0
10. Piasek Potworów 3 6:24 0
Grupa II
Orzeł Mąkolno - Zamek Trzebieszowice 4:2, Granica Tłumaczów - Zrzeszeni Niwa 3:1, Lechia Ołdrzychowice - Czermna Kudowa-Zdrój 4:5, ATS Wojbórz - Sparta Stary Waliszów 6:0, pauzował Huragan Bożków.
1. Granica Tłumaczów 3 14:4 9
2. Orzeł Mąkolno 3 12:8 7
3. ATS Wojbórz 2 8:1 6
4. Huragan Bożków 2 6:2 6
5. Czermna Kudowa-Zdrój 3 11:15 3
6. Sparta Stary Waliszów 3 4:12 3
7. Zrzeszeni Niwa 3 4:9 1
8. Zamek Trzebieszowice 2 4:7 0
9. Lechia Ołdrzychowice 3 6:11 0
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz