Z boisk piłkarskich niższych szczebli
SUBREGION KŁODZKO-ZĄBKOWICKI. Coraz bliżej finiszu piłkarskiego i coraz wyraźniej widać, które drużyny mogą liczyć na awans bądź degradację.
CZWARTA LIGA
Zjednoczeni Żarów - Polonia Trzebnica 1:0, GKS Kobierzyce - Bielawianka Bielawa 6:0, Orzeł Ząbkowice Śląskie - Olimpia Kowary 0:2, Piast Nowa Ruda - Włókniarz Mirsk 1:0, Pogoń Oleśnica - AKS Strzegom 4:1, Chrobry II Głogów - Granica Bogatynia 5:2, Lotnik Jeżów Sudecki - Sokół Wielka Lipa 1:3, BKS Bobrzanie Bolesłąwiec- Orkan Szczedrzykowice 0:3 (w.).
1. Olimpia Kowary 28 75:15 76
2. Sokół Wielka Lipa 28 89:22 70
3. Orkan Szczedrzykowice 28 80:31 58
4. GKS Kobierzyce 28 76:36 47
5. Orzeł Ząbkowice Śląskie 28 54:42 47
6. Pogoń Oleśnica 28 54:51 46
7. Chrobry II Głogów 28 54:46 43
8. Granica Bogatynia 28 57:61 38
9. Bielawianka Bielawa 28 36:41 36
10. Piast Nowa Ruda 28 42:55 36
11. AKS Strzegom 28 35:44 35
12. Lotnik Jeżów Sudecki 28 49:65 29
13. Polonia Trzebnica 28 46:80 25
14. Zjednoczeni Żarów 28 36:80 25
15. Włókniarz Mirsk 28 36:65 24
16. BKS Bobrzanie Bolesławiec 28 13:98 1
KLASA OKRĘGOWA
Iskra Jaszkowa Dolna - Victoria Tuszyn 2:3, Zdrój Jedlina-Zdrój - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2:1, Grom Witków - Polonia-Stal II Świdnica 5:2, Karolina Jaworzyna Śląska - Victoria Świebodzice 0:4, Zryw Gola Świdnicka - Unia Bardo 1:2, LKS Bystrzyca Górna - Unia Złoty Stok 3:0. Nie doszło do spotkań Nysy Kłodzko z Sudetami Dziećmorowice (goście nie dojechali) oraz Polonii Bystrzyca Kłodzka ze Skalnikiem Czarny Bór (zły stan boiska bystrzyckiego po ulewie).
1. Unia Bardo 28 104:27 73
2. Victoria Świebodzice 28 76:9 70
3. LKS Bystrzyca Górna 28 63:32 59
4. Karolina Jaworzyna Śląska 28 68:44 58
5. Zdrój Jedlina-Zdrój 28 60:46 48
6. Unia Złoty Stok 28 42:38 41
7. Zryw Gola Świdnica 28 60:54 41
8. Nysa Kłodzko 27 48:39 40
9. Victoria Tuszyn 28 47:53 39
10. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 28 44:48 32
11. Grom Witków 28 52:101 28
12. Iskra Jaszkowa Dolna 28 33:56 23
13. Polonia-Stal II Świdnica 28 35:61 22
14. Skalnik Czarny Bór 27 38:86 21
15. Polonia Bystrzyca Kłodzka 27 34:63 20
16. Sudety Dziećmorowice 27 34:81 18
KLASA A
Grupa II
Zieloni Łagiewniki - Niemczanka Niemcza 1:2, Koliber Uciechów - Piławianka Piława Górna 0:4, Henrykowianka Henryków - Pogoń Pieszyce 3:1, Delta Słupice - Polonia Ząbkowice Śląskie 1:0, Płomień Makowice - Sparta Ziębice 2:3, Czarni Sieniawka - Orzeł Piława Dolna 1:2, Boxmet Piskorzów - Klubokawiarnia Roztocznik 2:2, Tarnovia Tarnów - Skałki Stolec 0:3.
1. Piławianka Piława Górna 28 132:23 76
2. Niemczanka Niemcza 28 101:32 67
3. Pogoń Pieszyce 28 58:33 58
4. Sparta Ziębice 28 71:44 53
5. Klubokawiarnia Roztocznik 28 65:55 48
6. Skałki Stolec 28 78:47 48
7. Delta Słupice 28 55:87 38
8. Polonia Ząbkowice Śląskie 28 61:69 36
9. Henrykowianka Henryków 28 50:61 34
10. Koliber Uciechów 28 40:53 32
11. Zieloni Łagiewniki 28 56:58 30
12. Czarni Sieniawka 28 47:81 29
13. Boxmet Piskorzów 28 41:73 28
14. Orzeł Piława Dolna 28 44:81 28
15. Płomień Makowice 28 56:80 25
16. Tarnovia Tarnów 28 44:122 18
Grupa III
Zamek Gorzanów - Odrodzenie Szalejów dolny 6:1, Hutnik Szczytna - Orlęta Krosnowice 1:5, Łomniczanka Stara Łomnica - Pogoń Duszniki- Zdrój 2:1, Kryształ Stronie Śląskie - KS Polanica-Zdrój 5:2, Inter Ożary - MLKS Radków 3:0 (w.), Cis Brzeźnica - Śnieżnik Domaszków 0:3, LKS Bierkowice - Tęcza Ścinawka Dolna 7:1, pauzował Włókniarz Kudowa-Zdrój.
1. Orlęta Krosnowice 26 88:23 70
2. Pogoń Duszniki-Zdrój 26 72:31 53
3. Śnieżnik Domaszków 26 90:41 52
4. Hutnik Szczytna 26 65:50 50
5. Włókniarz Kudowa-Zdrój 26 74:42 47
6. Kryształ Stronie Śląskie 26 75:47 46
7. LKS Bierkowice 27 53:47 41
8. KS Polanica-Zdrój 26 49:48 38
9. Zamek Gorzanów 26 53:60 31
10. Cis Brzeźnica 27 41:51 30
11. Odrodzenie Szalejów Dolny 26 52:79 29
12. Łomniczanka Stara Łomnica 26 56:79 27
13. Inter Ożary 26 41:56 26
14. Tęcza Ścinawka Dolna 26 22:105 16
15. MLKS Radków 26 21:93 12
KLASA B
Grupa I
ATS Wojbórz - Sparta Stary Waliszów 1:0, LKS Wambierzyce - Sudety Międzylesie 3:2, Zamek Trzebieszowice - Lechia Ołdrzychowice 3:1, Zrzeszeni Niwa - Huragan Bożków 3:4, Czermna Kudowa-Zdrój - Granica Tłumaczów 5:1, pauzował Słowianin Wolibórz.
1. Sudety Międzylesie 19 87:22 44
2. LKS Wambierzyce 18 60:16 43
3. Słowianin Wolibórz 18 70:24 40
4. ATS Wojbórz 18 31:45 31
5. Czermna Kudowa-Zdrój 18 54:46 31
6. Huragan Bożków 18 48:52 24
7. Zamek Trzebieszowice 18 32:42 22
8. Granica Tlumaczów 18 28:55 17
9. Sparta Stary Waliszów 18 20:57 12
10. Lechia Ołdrzychowice 19 23:47 11
11. Zrzeszeni Niwa 18 19:66 7
Grupa II
Spartakus Byczeń - Przedborowianka Przedborowa 4:1, Ślęża Ciepłowody - Wieża Rudnica 4:0, Victoria Dębowiec - Błękitni Niedźwiedź 1:2, Piasek Potworów - Orzeł Mąkolno 0:11, Kłos Laski - Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 0:3 (w.), Znicz Lubnów - Harnaś Starczówek 1:4, Perła Płonica - Czarni Braszowice 2:2, pauzowała Sparta II Ziębice.
1. Błękitni Niedźwiedź 26 88:39 62
2. Harnaś Starczówek 26 78:44 58
3. Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 26 71:51 51
4. Ślęża Ciepłowody 26 77:39 51
5. Wieża Rudnica 26 67:48 46
6. Victoria Dębowiec 26 79:64 39
7. Czarni Braszowice 26 71:55 39
8. Znicz Lubnów 26 63:62 36
9. Perła Płonica 27 77:81 35
10. Spartakus Byczeń 26 72:82 33
11. Sparta II Ziębice 26 63:63 32
12. Orzeł Mąkolno 26 79:92 31
13. Piasek Potworów 26 46:94 23
14. Przedborowianka Przedborowa 27 34:116 8
15. Kłos Laski 26 32:67 18