Oferta pracy w C3D

A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Napisano dnia: 2015-07-22 10:50:17
Cinema 3D S.A., działający od kilku lat na polskim rynku operator kinowy, do kina w
Kłodzku poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży – nr ref. Spec/KLO/2015

Zakres obowiązków:
- budowanie i bieżące uzupełnianie bazy danych klientów instytucjonalnych;
- aktywne pozyskiwanie klientów i sprzedaż;
- współudział w planowaniu i organizacji eventów kinowych, akcji marketingowych
i    innych wydarzeń odbywających się w kinie;
- koordynowanie i kontrolowanie rezerwacji grupowych i indywidualnych;
- dbanie o pozytywny wizerunek Firmy.

Wymagania:
- wykształcenie co najmniej średnie;
- udokumentowane doświadczenie
  w sprzedaży bezpośredniej;
- bardzo dobra organizacja pracy;
- wysoka kultura osobista;
- kreatywność;
- biegła znajomość obsługi pakietu biurowego MS Office;
- prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód).

Oferujemy:
- ciekawą, pełną wyzwań pracę
    w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- atrakcyjne warunki pracy;
- stabilność zatrudnienia;
- niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem
w terminie do 31 lipca 2015 r. na
adres e-mail: rekrutacja.klodzko@cinema3d.pl

Prosimy o wpisywanie w temat wiadomości numeru referencyjnego.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).
Komentarze:
Brak komentarzy.