Przerwy w dostawie prądu
Napisano dnia: 2021-04-11 11:51:10
SUBREGION KŁODZKO-ZĄBKOWICKI. Sprawdź, czy w najbliższym tygodniu twój dom jest objęty zaplanowaną przez energetyków przerwą w dostawie prądu. Przygotuj się na ewentualne utrudnienia z tym związane. Informacja nie obejmuje tzw. przerw awaryjnych.
POWIAT KŁODZKI
12 KWIETNIA
Kłodzko, w godz.: 7:30 - 9:30, ulice: Korczaka 12, 12a (dz 16/16 i 16/13), Piękna 1 - 12, Wielisławska 6, 12, 14, dz.: 2/11, 2/14, 2/15, 2/21, 2/22, 2/26, 2/27/ 2/28, 2/30, 2/33, 2/34, 2/36, 2/37, 2/39, 2/40, 2/42, 2/43, 2/44, 2/46, 2/49, 2/56, 2/57, 2/58, 2/59, 3/3, 3/4.
13 KWIETNIA
Bolesławów, w godz.: 8:00 - 15:00, nr domu 11
Krosnowice, w godz.: 9:00 - 14:00, nr domów: 7, 8, 9, 11 - 23, 28 - 43, 47 - 52, 196, 197, 198, 214, 215, 217.
Nowa Ruda, w godz.: 6:30 - 15:30 ulice: osiedle Piastowskie 14, 15, 16, Sportowa 1, 1a, działki: 106, 107, 108, 241, 256, 257, 262/1, Teatralna od A/2 do A/5 i DZ. 250/1.
Sokolica, w godz.: 6:30 - 15:30, nr domów: 3, 4 - odbiorcy będą zasilani z agregatu prądotwórczego
Włodowice, w godz.: 6:30 - 15:30, nr domów 112 - 127.
14 KWIETNIA
Kłodzko, w godz.: 15:00 - 17:00, ulice: Korczaka 12, 12a (dz 16/16 i 16/13), Piękna 1 - 12, Wielisławska 6, 12, 14, dz.: 2/11, 2/14, 2/15, 2/21, 2/22, 2/26, 2/27/ 2/28, 2/30, 2/33, 2/34, 2/36, 2/37, 2/39, 2/40, 2/42, 2/43, 2/44, 2/46, 2/49, 2/56, 2/57, 2/58, 2/59, 3/3, 3/4.
15 KWIETNIA
Gajnik, w godz.: 8:30 - 14:00, nr domów: 7 - 17, 19 - 24.
Lądek Zdrój, w godz.: 9:00 - 11:30, ulice: Bema od 1 do 7, Cicha 1 - 4, 6, 8 - 12, Konopnickiej 1, 2, 4 - 7, 9, Kościuszki 17, 18, 19, parzyste 20 - 28, 34 - 76, Miła 1, 5, Paderewskiego 1 - 4, 6, 7, Partyzantów 1 - 5, Spacerowa 1 - 11.
Nowa Ruda, w godz.: 6:30 - 15:30, ulice: Fredry 1 - 17, Królowej Jadwigi 1 - 9a, Piastów 1, 2, 4, Piłsudskiego 1, 2, 3, 9a, Podjazdowa, Rynek 2 - 7, 25 - 28.
16 KWIETNIA
Lądek-Zdrój, w godz.: 9:00 - 15:00, ul. Graniczna 14.
Lutynia, w godz.: 9:00 - 15:00, nr domów: od 1 - 19, parzyste 22 - 26.
Polanica Zdrój, w godz.: 8:00 - 16:00, ul. Kilińskiego 1, 2, 10.
Wójtówka, w godz.: 9:00 - 15:00, nr domów: 9 - 14, 30, 31, dz. nr: 58/2, 58/4, 58/8, 59.
Wrzosówka, w godz.: 9:00 - 15:00, nr domów: 1, 2, 3, 10, 25 i dz. 54/3, 54/20, 54/22, 54/26.
POWIAT ZĄBKOWICKI
13 KWIETNIA
Henryków, w godz.: 9:00 - 15:00, ulice: Henryka Brodatego 10, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 58, 60, 62, dz. nr: 79, 306/9. 306/10, plac Cystersów 1 - 9c, 10 - 14.
15 KWIETNIA
Brukalice, w godz.: 9:00 - 15:00, cała wieś.
16 KWIETNIA
Ząbkowice Śląskie, w godz.: 9:00 - 15:00, ul. Cukrownicza.
POWIAT KŁODZKI
12 KWIETNIA
Kłodzko, w godz.: 7:30 - 9:30, ulice: Korczaka 12, 12a (dz 16/16 i 16/13), Piękna 1 - 12, Wielisławska 6, 12, 14, dz.: 2/11, 2/14, 2/15, 2/21, 2/22, 2/26, 2/27/ 2/28, 2/30, 2/33, 2/34, 2/36, 2/37, 2/39, 2/40, 2/42, 2/43, 2/44, 2/46, 2/49, 2/56, 2/57, 2/58, 2/59, 3/3, 3/4.
13 KWIETNIA
Bolesławów, w godz.: 8:00 - 15:00, nr domu 11
Krosnowice, w godz.: 9:00 - 14:00, nr domów: 7, 8, 9, 11 - 23, 28 - 43, 47 - 52, 196, 197, 198, 214, 215, 217.
Nowa Ruda, w godz.: 6:30 - 15:30 ulice: osiedle Piastowskie 14, 15, 16, Sportowa 1, 1a, działki: 106, 107, 108, 241, 256, 257, 262/1, Teatralna od A/2 do A/5 i DZ. 250/1.
Sokolica, w godz.: 6:30 - 15:30, nr domów: 3, 4 - odbiorcy będą zasilani z agregatu prądotwórczego
Włodowice, w godz.: 6:30 - 15:30, nr domów 112 - 127.
14 KWIETNIA
Kłodzko, w godz.: 15:00 - 17:00, ulice: Korczaka 12, 12a (dz 16/16 i 16/13), Piękna 1 - 12, Wielisławska 6, 12, 14, dz.: 2/11, 2/14, 2/15, 2/21, 2/22, 2/26, 2/27/ 2/28, 2/30, 2/33, 2/34, 2/36, 2/37, 2/39, 2/40, 2/42, 2/43, 2/44, 2/46, 2/49, 2/56, 2/57, 2/58, 2/59, 3/3, 3/4.
15 KWIETNIA
Gajnik, w godz.: 8:30 - 14:00, nr domów: 7 - 17, 19 - 24.
Lądek Zdrój, w godz.: 9:00 - 11:30, ulice: Bema od 1 do 7, Cicha 1 - 4, 6, 8 - 12, Konopnickiej 1, 2, 4 - 7, 9, Kościuszki 17, 18, 19, parzyste 20 - 28, 34 - 76, Miła 1, 5, Paderewskiego 1 - 4, 6, 7, Partyzantów 1 - 5, Spacerowa 1 - 11.
Nowa Ruda, w godz.: 6:30 - 15:30, ulice: Fredry 1 - 17, Królowej Jadwigi 1 - 9a, Piastów 1, 2, 4, Piłsudskiego 1, 2, 3, 9a, Podjazdowa, Rynek 2 - 7, 25 - 28.
16 KWIETNIA
Lądek-Zdrój, w godz.: 9:00 - 15:00, ul. Graniczna 14.
Lutynia, w godz.: 9:00 - 15:00, nr domów: od 1 - 19, parzyste 22 - 26.
Polanica Zdrój, w godz.: 8:00 - 16:00, ul. Kilińskiego 1, 2, 10.
Wójtówka, w godz.: 9:00 - 15:00, nr domów: 9 - 14, 30, 31, dz. nr: 58/2, 58/4, 58/8, 59.
Wrzosówka, w godz.: 9:00 - 15:00, nr domów: 1, 2, 3, 10, 25 i dz. 54/3, 54/20, 54/22, 54/26.
POWIAT ZĄBKOWICKI
13 KWIETNIA
Henryków, w godz.: 9:00 - 15:00, ulice: Henryka Brodatego 10, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 58, 60, 62, dz. nr: 79, 306/9. 306/10, plac Cystersów 1 - 9c, 10 - 14.
15 KWIETNIA
Brukalice, w godz.: 9:00 - 15:00, cała wieś.
16 KWIETNIA
Ząbkowice Śląskie, w godz.: 9:00 - 15:00, ul. Cukrownicza.
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz